Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Chełmży

wynajem samochodów Chełmża

Wybierz miasto

wynajem samochodów Chełmża

Oferta

Wynajem samochodów Chełmża tanio

Wypożyczalnia samochodów Chełmża - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Chełmża

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Aby w pełni cieszyć się możliwościami wypożyczonego samochodu absolutnie nie wystarczy wyjątkowo niska cena wynajmu. Tu naprawdę ważne jest bowiem również to, żeby samochody były w możliwie najlepszym stanie technicznym, a i naturalnie, by były czyste we wnętrzu i zapewniały duży komfort. Wiele wypożyczalni na nieszczęście nie przykłada dużej uwagi do tego elementu. Pojazdy w marnym stanie technicznym, często również naprawdę zdezelowane, są oczywiście mało komfortowe, ale jednocześnie stwarzają realne ryzyko na drodze, pomniejszając tym samym nasze poczucie bezpieczeństwa. Wykorzystując wynajem samochodów w Chełmży wykonywany przez naszą firmę, nie będzie się trzeba tym martwić Jako świetni specjaliści na rynku możemy zaoferować najlepszej klasy wynajem, ale w atrakcyjnych ofertach cenowych. Od samego początku chcieliśmy, by nasza wypożyczalnia samochodów w Chełmży bardzo znacząco wyróżniała się na tutejszym rynku, zapewniając wygodę, bezpieczeństwo oraz atrakcyjny cennik. Nie chcemy nikogo faworyzować, a więc naprawdę atrakcyjny cenowo jest wynajem długoterminowy, jednak też i krótkoterminowy, z którego bardzo chętnie chcą korzystać osoby prywatne. Zdajemy sobie również świetnie sprawę z tego, jak nieprzyjemne mogą być formalności związane z wynajmowaniem. Wyłącznie nasza wypożyczalnia aut w Chełmży wyraźnie ograniczyła te formalności sprawiając, iż wynajem może się stać prosty i szybki, pozwalając na korzystanie z samochodu kiedy tylko potrzebujemy. Nasza propozycja kierowana jest zarówno do prywatnych klientów ale też do biznesmenów. Niezależnie która forma wynajmu Państwa zainteresuje, w naszej firmie za każdym razem usługi pozostaną tanie i bezpieczne.

Wynajem samochodów Chełmża - Speedy Car

Dlaczego warto Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, iż przez wydarzenia losowe na nieszczęście często auta zawodzą nas właśnie w sytuacji, kiedy to najbardziej ich będziemy potrzebować. Na naprawianie może już nie być czasu, natomiast i nie zawsze możemy pożyczyć pojazd od rodziny czy też znajomych. Tu z pomocą przychodzi wynajem aut w Chełmży wykonywany przez naszą firmę, jaki sprosta wszystkim wymaganiom i z całą pewnością nie spustoszy portfela. Istnieje wiele powodów, dla jakich opłaca się skorzystać z naszych możliwości. Do takich najważniejszych trzeba zaliczyć nie jedynie niewielką cenę. Ta bowiem często może świadczyć o słabym stanie technicznym wypożyczanych pojazdów, ale nie w tym przypadku. Fachowa wypożyczalnia samochodów w Chełmży tanio i bezpiecznie realizuje swoje usługi. Niesamowicie dbamy o wszystkie samochody obecne w naszej flocie. Dowolna wykryta awaria jest natychmiast naprawiana, a przy tym pojazdy regularnie przechodzą rygorystyczne badania techniczne. Dzięki temu nasi Klienci zawsze dostają i płacą za samochody wspaniale przygotowane do podróży, jakie nie zawiodą nawet na dłuższych trasach. Wysoki poziom bezpieczeństwa powiązany jest też z wykupowaniem pełnych polis ubezpieczeniowych. Te mogą chronić nie jedynie naszą firmę, jednak też i Klientów, którzy mają pełną ochronę ubezpieczeniową w razie zdarzenia drogowego czy stłuczki Z ogromną dumą możemy pochwalić się też dobrymi rozwiązaniami, jakie umożliwiły nam wyraźnie ograniczyć formalności związane z wynajmem. Wypożyczenia auta nie będzie musiało być więc ani drogie ani również zbytnio skomplikowane.

wypożyczalnia samochodów Chełmża tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Chełmża tanio

Kluczem do sukcesu naszej firmy na rynku staje się nie jedynie stawianie na fachowych pracowników i ciągłe powiększanie floty pojazdów. To przede wszystkim duże nastawianie na zadowolenie wszystkich Klientów i jako jedyna firma możemy gwarantować zadowolenie z wynajmu. Naszą misją stało się stworzenie firmy bezpiecznej, z elastycznymi usługami, ogromnym wyborem aut i niskimi cenami. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Chełmży to pojazdy w doskonałym stanie technicznym oraz usługi, jakie można dopasować do preferencji.

Cennik

Wynajem samochodów Chełmża tanio

Cennik wynajmu samochodu w Chełmży (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Chełmża Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Chełmża Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Chełmża Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Chełmża Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chełmża tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Chełmża Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chełmża Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Chełmża Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Chełmża Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Chełmża Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Chełmża Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikChełmża Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikChełmża Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Chełmża Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Chełmża tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 576664363
E-mail: kujawy@speedy-car.pl
Adres: Chełmża