Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Wałbrzychu

wynajem samochodów Wałbrzych

Wybierz miasto

wynajem samochodów Wałbrzych

Oferta

Wynajem samochodów Wałbrzych tanio

Wypożyczalnia samochodów Wałbrzych - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Wałbrzych

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

W dzisiejszych czasach naprawdę trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez pojazdu. Na nieszczęście jakże nierzadko nasze auta zawodzą nas w najmniej oczekiwanym momencie, w sytuacji jak bardzo ich potrzebujemy oraz musimy ekspresowo dojechać do dalekiego celu. W takiej sytuacji właśnie z pomocą może przyjść nasza wypożyczalnia samochodów w Wałbrzychu, z jakiej to korzystanie naprawdę nie oznacza straty pokaźnych pieniędzy. Posiadamy naprawdę atrakcyjne warunki wynajmowania aut, ogromną flotę aut, a jednocześnie i przejrzyste umowy, dzięki jakim wynajmowanie staje się czystą przyjemnością. Jesteśmy też otwarci na współpracę z biznesmenami. Firmy mogą chcieć samochodów do podróży biznesowych, ale też i choćby do ciężkiej pracy w trakcie sezonu Nie każdemu przedsiębiorcy warto finansować własną flotę aut, ale tymczasem wynajem samochodów w Wałbrzychu w naszej wypożyczalni może stać się jak najbardziej odpowiednim rozwiązaniem. Posiadamy auta z różnorodnych klas, też duże oraz naprawdę eleganckie, które wręcz świetnie sprawdzą się przy biznesowym wykorzystaniu. Chcemy od samego startu swojej działalności świadczyć usługi wygodne, które dobrane są do potrzeb naszych Klientów. To przekłada się na naprawdę doskonale przygotowane umowy, a przede wszystkim na duże opcje wyboru w kwestii długości najmu. Zarówno wynajem aut w Wałbrzychu na krótki, ale też bardzo długi okres czasu, jest atrakcyjny pod kątem ceny oraz daje ogromną swobodę użytkowania pojazdu. Z tymi usługami korzystanie z wynajętych aut zwyczajnie stanie się przyjemnością.

Wynajem samochodów Wałbrzych - Speedy Car

Dlaczego warto Na rynku odszukać da się obecnie wiele firm zajmujących się wypożyczaniem aut, jednak zazwyczaj różnią się one od siebie bardzo znacząco To nie wyłącznie różnice w kategorii wyboru aut, ale przede wszystkim ceny i jakości oraz elastyczności realizowanych usług. Tylko nasza wypożyczalnia aut w Wałbrzychu może zapewnić najlepszy poziom bezpieczeństwa i wygody korzystania z oferty. Potrafimy zapewnić atrakcyjny poziom cen niezależnie od tego, czy nasi Klienci chcą wynająć samochód tylko na jeden dzień, bądź może poszukują auta na dużo tygodni, które będzie im naprawdę potrzebne do pracy. Z jakiego powodu nasza wypożyczalnia samochodów w Wałbrzychu za niską cenę może gwarantować swoje auta przy elastycznych terminach wynajmowania? W głównej mierze dzięki bagażowi doświadczeń, inwestowaniu w rozwój i stałej analizie potrzeb dzisiejszego rynku. To właśnie dlatego warto zaufać naszej firmie Choć posiadamy przystępne oferty cenowe to tymczasem absolutnie nie odbija się to na stanie technicznym żadnego samochodu. Pojazdy wyglądają elegancko wizualnie, ale nigdy nie jest to zasłona dla ich złego stanu technicznego. Naprawiamy profesjonalnie swoje samochody oraz często analizujemy ich sprawność. To właśnie dzięki temu nasi Klienci będą mogli cieszyć się pełnym bezpieczeństwem, korzystając z dobrych samochodów. Niewątpliwą zaletą jest też nasza ogromna baza samochodów. Dostępność pojazdów z różnorodnych segmentów umożliwia tak naprawdę bez jakichkolwiek kłopotów dopasować je do konkretnych preferencji oraz cieszyć się autem, które sprosta wszelkim oczekiwaniom. Zachęcamy nawet w tej chwili do skorzystania z oferty najlepszej wypożyczalni na terenie miasta.

wypożyczalnia samochodów Wałbrzych tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Wałbrzych tanio

Każda dobra oraz nastawiona na sukces firma, musi mieć dokładnie nakreślone założenia oraz stale się nimi kierować. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Wałbrzychu to naturalnie solidne oraz w pełni sprawne technicznie pojazdy, a i zmniejszenie formalności powiązanych z wynajmem do minimum. To właśnie efekt tej misji, którą od samego startu było oferowanie usług wygodnych, wygodnych i naprawdę bezpiecznych. Tutaj auto da się wynajmować bardzo ekspresowo, dobierając okres najmu do potrzeb oraz wybrać któryś z licznych dobrych aut, zgodnie z własnymi wymaganiami.

Cennik

Wynajem samochodów Wałbrzych tanio

Cennik wynajmu samochodu w Wałbrzychu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Wałbrzych Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Wałbrzych Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Wałbrzych Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Wałbrzych Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wałbrzych tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Wałbrzych Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wałbrzych Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Wałbrzych Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Wałbrzych Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Wałbrzych Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Wałbrzych Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikWałbrzych Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikWałbrzych Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Wałbrzych Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł
wynajem samochodów tanio Wałbrzych Renault Traffic - 9os 190 zł 190 zł 190 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

Kontakt

Wynajem samochodów Wałbrzych tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: dolnyslask@speedy-car.pl
Adres: Wałbrzych

Real Time Analytics