Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Szczecinie

wynajem samochodów Szczecin

Wybierz miasto

wynajem samochodów Szczecin

Oferta

Wynajem samochodów Szczecin tanio

Wypożyczalnia samochodów Szczecin - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Szczecin

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wypożyczanie samochodów obecnie naprawdę nie musi być niemiłym obowiązkiem. Pojawiają się naturalnie sytuacje, w których to musimy skorzystać z samochodu wynajętego, bo nasze na przykład się popsuło, albo też na co dzień nie posiadamy samochodu bowiem nie opłaca nam się go utrzymywać, a pilna sytuacja wymaga jednak skorzystania z niego. Wielu osobom możliwości tego typu kojarzą się z wielkimi kosztami, jednak nasza wypożyczalnia doskonale udowadnia, iż wcale nie musi to stać się normą. Nasza profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Szczecinie to miejsce, w którym każdy będzie mogła wyszukać świetnie dopasowany do potrzeb pojazd i korzystać z niego na elastycznych warunkach, przy równoczesnym zachowaniu atrakcyjności cen. Oferujemy auta z wielu klas, w tym pojazdy naprawdę duże i pojemne, które doskonale sprawdzą się choćby do przewożenia większych przedmiotów. Naprawdę wierzymy w to, iż wynajem samochodów w Szczecinie w naszej wypożyczalni będzie dużą przyjemnością też dzięki znacznemu ograniczeniu formalności. Auto da się wynająć dzięki temu ekspresowo i na przejrzystych warunkach, a wiec bez ukrytych kosztów i dopisków z gwiazdkami. Funkcjonując w branży od długiego czasu zdobyliśmy wielkie doświadczenie, jak i zaskarbiliśmy sobie ufność licznych Klientów. Wypożyczalnia aut w Szczecinie zapewnia ogromną swobodę zarówno osobom prywatnym, jak i firmom chcącym szybko skorzystać z pojazdu i choćby odbyć podróż służbową. Bez wątpienia sprostamy wszystkim oczekiwaniom i za każdym razem zaproponujemy atrakcyjną propozycję cenową, która to nie spustoszy żadnego portfela.

Wynajem samochodów Szczecin - Speedy Car

Dlaczego warto Oczywiście wspaniałe słowa to często zbyt mało, żeby namówić kogoś do skorzystania z konkretnych usług. W naszym przypadku jednak słowa od razu się materializują, co da się sprawdzić również teraz. Wynajem aut w Szczecinie opiera się o samochody porządnej marki, z wielu różnych klas i z naprawdę bogatym, a więc i komfortowym, wyposażeniem. Nie trzeba też ufać nam na słowo, gdyż wystarczy sprawdzić osobiście, iż wszystkie te samochody są w świetnym stanie technicznym. Zapewniając gwarancję zadowolenia naturalnie przykładamy również ogromną uwagę do czystości samych pojazdów, troszcząc się o to, żeby docierały one do Klientów czyste i naszykowane również do dalszej drogi. Oczywiście naprawdę istotne jest tutaj to, iż nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie za niską cenę realizuje wszystkie usługi, zapewniając jednocześnie ich najwyższą jakość. Stawiamy na profesjonalne i rzetelne podejście do Naszych klientów. Skutkuje to między innymi tym, iż nie stosujemy jakichkolwiek ukrytych kosztów. Każda spisywana umowa jest zrozumiała, a mało tego Klienci już na samym początku otrzymują całkowite informacje związane z naszymi kosztami dla wynajmu. To dokładnie z tego powodu zaufało nam tak dużo osób i jesteśmy w stanie dzisiaj radować się miejscem lidera w branży. Obdarzenie zaufaniem dokładnie naszej firmy zapewni korzyści każdemu, niezależnie od tego czy potrzebujemy wynająć pojazd do celów osobistych, albo może jednak biznesowych. U nas każdy przystosuje umowę do potrzeb i skorzysta z tych usług, które naprawdę są niezbędne.

wypożyczalnia samochodów Szczecin tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Szczecin tanio

Solidna i jednocześnie najtańsza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie jest efektem naszych usilnych starań o realizację wszystkich postawionych wcześniej celów. W głównej mierze bardzo zależy nam na bezpieczeństwie naszych Klientów, które objawia się poprzez przejrzyste umowy jak i dbałość o stan techniczny samochodów. Wychodząc jednak naprzeciw preferencjom wszystkich Klientów, staramy się zapewniać usługi jak najbardziej wygodne, czyli takie, które da się dopasować do potrzeb i w których to należy płacić jedynie za to, z czego naprawdę się korzysta.

Cennik

Wynajem samochodów Szczecin tanio

Cennik wynajmu samochodu w Szczecinie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Szczecin Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Szczecin Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Szczecin Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Szczecin Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Szczecin tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Szczecin Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Szczecin Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Szczecin Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Szczecin Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Szczecin Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Szczecin Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSzczecin Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSzczecin Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Szczecin Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Szczecin tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 576664363
E-mail: zachpom@speedy-car.pl
Adres: Szczecin