wypożyczalnia samochodów Szamotuły +48 794-402-434

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Szamotułach

wynajem samochodów Szamotuły

Wybierz miasto

wynajem samochodów Szamotuły
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Szamotuły tanio

Wypożyczalnia samochodów Szamotuły - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Szamotuły

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Potrzebując usług związanych z wypożyczaniem wozów na pewno każdy liczy na przystępne oferty cenowe, ale także i na odpowiednią jakość usług, czyli na przykład na doskonały stan techniczny pożyczanych oferowanych aut. Dla naszej firmy będzie to jak najbardziej możliwe, ponieważ od samego początku swojej działalności stawialiśmy na najlepszą wygodę oraz bezpieczeństwo naszych Klientów. Dzięki temu wypożyczalnia samochodów w Szamotułach jest naprawdę konkurencyjna, oferując dobre warunki oraz duży wybór samochodów. Pojazdy naprawdę nie są już dzisiaj luksusem. To często istotne narzędzie pracy, jakie umożliwia nam zarabiać pieniądze, jednak w krótkim czasie przemierzać również duże odległości. Dzięki stałemu inwestowaniu w swoją firmę, jak i w naszą obsługę Klienta, możemy oferować wartościowe usługi, dedykując wynajem nie tylko przedsiębiorcom, ale i osobom prywatnym, niezależnie od potrzeb. Nasza oferta to przede wszystkim szeroka gama samochodów z wielu klas, czyli z pewnością każdy znajdzie u nas coś idealnego dla siebie. Równocześnie też wynajem samochodów w Szamotułach w naszej firmie może być niesłychanie łatwy poprzez wyraźne ograniczenie formalności wymaganych podczas podpisywania umowy. Wartym podkreślenia jest także fakt, że choć wypożyczalnia samochodów w Szamotułach tanio oferuje swoje auta, to jednocześnie gwarantuje wygodę oraz bezpieczeństwo podróży. Jest to realne dzięki dbaniu o stan techniczny samochodów. Samochody stale naprawiamy na oryginalnych częściach oraz w dobrych warsztatach, przez co ich stan zdecydowanie nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Wynajem samochodów Szamotuły - Speedy Car

Dlaczego warto O tym, że warto korzystać z naszych możliwości, na pewno najlepiej świadczą przeróżne opinie wszystkich naszych zadowolonych Klientów, których to liczba stale wzrasta. Najistotniejsze są jednakże czyny, a nie piękne słowa, i z tego powodu staramy się oferować usługi, jakie są maksymalnie dopasowane do potrzeb. Elastyczność całej oferty z pewnością czyni naszą propozycję naprawdę konkurencyjną. Wypożyczalnia aut w Szamotułach, jaką zarządzamy, nie jest z tego powodu dedykowana tylko i wyłącznie przedsiębiorcom, jacy to często potrzebują wynajmować auta przez dłuższy okres czasu. Na konkurencyjną cenę mogą bowiem u nas liczyć też osoby prywatne, także gdy szukają samochodu tylko na jedną dobę. W każdej sytuacji możemy zaproponować ofertę atrakcyjną, i to w każdym calu. Warto wypróbować naszych usług też z tego powodu, że zawsze liczy się dla naszej firmy Klient oraz jego satysfakcja. Gwarantujemy profesjonalną oraz przyjemną obsługę klienta, świetne pakiety ubezpieczeń, możliwość dobrania wyposażenia pojazdu do potrzeb, a przy tym zapewniamy bezpieczeństwo, ponieważ troszczymy się o samochody, jakie zawsze są w doskonałym stanie technicznym. Pomimo, że jest to bardzo tania wypożyczalnia samochodów w Szamotułach to równocześnie auta nie są zdezelowane. Zazwyczaj to świeże roczniki znanych marek samochodów, stale serwisowane w najlepszych warsztatach i z bardzo dobrze utrzymanym wnętrzem. Z pewnością zaskoczy Państwa to, że za tak przystępne pieniądze można dostać usługi na najlepszym poziomie, jakie wcale nie są typowe w innych firmach.

wypożyczalnia samochodów Szamotuły tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Szamotuły tanio

Na pewno nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Szamotułach może poszczycić się wieloma ważnymi cechami, jakie są w głównej mierze efektem stałego trzymania się zadań wypożyczalni, którą stworzyliśmy w początkach jej funkcjonowania. Zawsze chcieliśmy stać się konkurencyjni nie jedynie dzięki cenom, ale i doskonałej sprawności aut, jakie są komfortowe też dzięki dbaniu o wnętrze oraz generalny wygląd. Co więcej od początku stawialiśmy na duże zróżnicowanie, przez co aktualna flota aut jest bardzo mocno rozbudowana i umożliwia dobrać samochód do indywidualnych preferencji.

Cennik

Wynajem samochodów Szamotuły tanio

Cennik wynajmu samochodu w Szamotułach (ceny netto) - MINIMUM 2 DOBY

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Szamotuły Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Szamotuły Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Szamotuły Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Szamotuły Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Szamotuły tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Szamotuły Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Szamotuły Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Szamotuły Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Szamotuły Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Szamotuły Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Szamotuły Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSzamotuły Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSzamotuły Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Szamotuły Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

Kontakt

Wynajem samochodów Szamotuły tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: Szamotuły

Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl