Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Świnoujściu

wynajem samochodów Świnoujście

Wybierz miasto

wynajem samochodów Świnoujście

Oferta

Wynajem samochodów Świnoujście tanio

Wypożyczalnia samochodów Świnoujście - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Świnoujście

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wypożyczanie aut obecnie zdecydowanie nie musi być niemiłym obowiązkiem. Pojawiają się naturalnie sytuacje, w których to musimy skorzystać z auta wynajętego, bo nasze na przykład się popsuło, lub też na co dzień nie mamy auta ponieważ nie opłaca nam się go utrzymywać, natomiast nagła sytuacja wymaga tymczasem skorzystania z niego. Wielu osobom możliwości tego rodzaju kojarzą się z spektakularnymi kosztami, lecz nasza firma doskonale pokazuje, że wcale nie musi to stać się normą. Nasza solidna wypożyczalnia samochodów w Świnoujściu to miejsce, w jakim każda osoba może znaleźć doskonale dopasowany do wymagań pojazd oraz korzystać z niego na elastycznych warunkach, przy równoczesnym zachowaniu przystępności cen. Oferujemy samochody z liczny klas, w tym samochody bardzo duże oraz pojemne, jakie doskonale sprawdzą się choćby do przewozu większych rzeczy. Naprawdę wierzymy w to, że wynajem samochodów w Świnoujściu w naszej wypożyczalni stanie się dużą przyjemnością również dzięki dużemu zmniejszeniu formalności. Samochód da się wynająć dzięki temu ekspresowo oraz na przejrzystych warunkach, a wiec bez niespodziewanych kosztów oraz dopisków z gwiazdkami. Pracując na rynku od długiego czasu zdobyliśmy duże doświadczenie, jak i zaskarbiliśmy sobie ufność licznych Klientów. Wypożyczalnia aut w Świnoujściu daje wielką wygodę zarówno osobom prywatnym, jak i firmom chcącym szybko skorzystać z auta oraz choćby odbyć podróż służbową. Bez wątpienia sprostamy wszelkim oczekiwaniom oraz za każdym razem zaproponujemy atrakcyjną propozycję cenową, jaka to nie spustoszy żadnego portfela.

Wynajem samochodów Świnoujście - Speedy Car

Dlaczego warto Naturalnie piękne słowa to często zbyt mało, by namówić kogoś do skorzystania z konkretnych usług. W tym przypadku tymczasem słowa od razu się materializują, co da się ocenić również teraz. Wynajem aut w Świnoujściu oparty jest o samochody dobrej marki, z wielu różnych segmentów oraz z maksymalnie bogatym, przez co i komfortowym, wyposażeniem. Nie trzeba także wierzyć naszej firmie na słowo, gdyż wystarczy sprawdzić samodzielnie że wszystkie te samochody są w idealnym stanie technicznym. Zapewniając gwarancję zadowolenia naturalnie przykładamy również ogromną uwagę do czystości samych pojazdów, troszcząc się o to, by docierały one do Klienta wysprzątane oraz gotowe również do odległej drogi. Naturalnie bardzo istotne będzie tutaj to, że nasza wypożyczalnia samochodów w Świnoujściu za niską cenę wykonuje wszystkie usługi, zapewniając równocześnie ich najlepszą jakość. Stawiamy na fachowe oraz rzetelne podejście do Naszych klientów. Skutkuje to chociażby tym, że nie stosujemy żadnych niespodziewanych opłat. Każda spisywana umowa będzie przejrzysta, a mało tego Klienci już od początku dostają całkowite informacje powiązane z naszymi kosztami dla wypożyczania. To właśnie z tego powodu zaufało naszej firmie tak dużo osób oraz jesteśmy w stanie obecnie cieszyć się miejscem lidera na rynku. Obdarzenie zaufaniem właśnie naszej firmy zapewni korzyści każdej osobie, niezależnie od faktu czy potrzebujemy wypożyczyć pojazd do celów prywatnych, lub może jednak biznesowych. U nas każda osoba dopasuje umowę do wymagań oraz skorzysta z takich usług, jakie faktycznie są niezbędne.

wypożyczalnia samochodów Świnoujście tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Świnoujście tanio

Nowoczesna oraz równocześnie najtańsza wypożyczalnia samochodów w Świnoujściu jest efektem naszych usilnych starań o realizację wszystkich określonych wcześniej założeń. Przede wszystkim bardzo zależy naszej firmie na bezpieczeństwie naszych Klientów, jakie objawia się poprzez przejrzyste umowy oraz dbałość o stan techniczny samochodów. Wychodząc tymczasem naprzeciw preferencjom naszych Klientów, staramy się oferować usługi jak najbardziej elastyczne, a więc takie, jakie da się dopasować do wymagań oraz w których to płaci się tylko za to, z czego faktycznie się będzie korzystało.

Cennik

Wynajem samochodów Świnoujście tanio

Cennik wynajmu samochodu w Świnoujściu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Świnoujście Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Świnoujście Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Świnoujście Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Świnoujście Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Świnoujście tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Świnoujście Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Świnoujście Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Świnoujście Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Świnoujście Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Świnoujście Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Świnoujście Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŚwinoujście Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŚwinoujście Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Świnoujście Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Świnoujście tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 576664363
E-mail: zachpom@speedy-car.pl
Adres: Świnoujście