Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Świdnicy

wynajem samochodów Świdnica

Wybierz miasto

wynajem samochodów Świdnica

Oferta

Wynajem samochodów Świdnica tanio

Wypożyczalnia samochodów Świdnica - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Świdnica

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Obecnie bardzo trudno wyobrazić sobie życie bez pojazdu. Niestety jakże często nasze pojazdy mogą zawieść nas w najmniej odpowiednim momencie, wtedy gdy bardzo ich potrzebujemy i powinniśmy szybko dojechać do odległego celu. Wtedy właśnie ze wsparciem będzie mogła przyjść nasza wypożyczalnia samochodów w Świdnicy, z której to korzystanie wcale nie oznacza straty ogromnych kwot Oferujemy bardzo konkurencyjne warunki wynajmu samochodów, ogromną flotę aut, a jednocześnie i przejrzyste umowy, dzięki którym wypożyczanie może się stać pełną przyjemnością. Jesteśmy też otwarci na współdziałanie z biznesmenami. Firmy mogą potrzebować samochodów do wyjazdów służbowych, jednak także i na przykład do poważnej pracy w sezonie. Nie każdemu przedsiębiorcy opłaca się utrzymywać swoją flotę samochodów, jednak tymczasem wynajem samochodów w Świdnicy w naszej wypożyczalni może być zdecydowanie doskonałym wyjściem. Oferujemy pojazdy z różnych segmentów, także duże i bardzo ładne, które wręcz doskonale sprawdzą się przy biznesowym zastosowaniu. Chcemy od samego startu własnej działalności oferować usługi wygodne, które dopasowane są do preferencji naszych Klientów. To ma przełożenie na bardzo dobrze naszykowane umowy, a przede wszystkim na ogromne możliwości wyboru w kwestii czasu najmu. Zarówno wynajem aut w Świdnicy na niewielki ale też bardzo długi okres czasu, jest wartościowy pod kątem warunków cenowych i daje ogromną swobodę korzystania z pojazdu. Z tymi usługami korzystanie z wypożyczonych aut po prostu stanie się przyjemnością.

Wynajem samochodów Świdnica - Speedy Car

Dlaczego warto Na rynku znaleźć da się dzisiaj wiele firm zajmujących się wynajmowaniem samochodów, jednak zazwyczaj różnią się one wzajemnie bardzo diametralnie. Są to nie wyłącznie różnice w kategorii wyboru samochodów, jednak przede wszystkim warunków cenowych jak i jakości i elastyczności realizowanych usług. Jedynie nasza wypożyczalnia aut w Świdnicy będzie mogła zaoferować doskonały poziom bezpieczeństwa jak i komfortu korzystania z usług. Jesteśmy w stanie zaoferować przystępny poziom cen niezależnie od faktu, czy nasi Klienci będą chcieli wypożyczyć samochód jedynie na jeden dzień, bądź może poszukują pojazdu na wiele tygodni, które będzie im bardzo niezbędne do pracy. Dlaczego nasza wypożyczalnia samochodów w Świdnicy tanio będzie mogła zapewniać własne pojazdy przy dogodnych terminach wynajmu? W głównej mierze dzięki doświadczeniu, inwestowaniu w rozwój jak i nieustannej analizie preferencji dzisiejszego rynku. To właśnie dlatego warto zaufać naszej firmie Choć oferujemy przystępne warunki cenowe to tymczasem absolutnie nie będzie odbijało się to na stanie technicznym żadnego pojazdu. Pojazdy prezentują się estetycznie wizualnie, jednak absolutnie nie jest to przykrywka dla ich złego stanu technicznego. Serwisujemy profesjonalnie wszystkie pojazdy i regularnie analizujemy ich sprawność. To właśnie w ten sposób nasi Klienci będą mogli cieszyć się ogromnym bezpieczeństwem, korzystając z sprawnych samochodów. Niewątpliwą zaletą jest też nasza szeroka flota aut. Dostępność aut z różnych segmentów umożliwia tak naprawdę bez żadnych kłopotów dobrać je do indywidualnych wymagań i cieszyć się autem, które sprosta wszelkim wymaganiom. Zachęcamy chociażby dzisiaj do skorzystania z usług profesjonalnej wypożyczalni na terenie miasta.

wypożyczalnia samochodów Świdnica tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Świdnica tanio

Każda dobra i nastawiona na sukces wypożyczalnia, powinna mieć ściśle nakreślone cele i nieustannie się nimi posiłkować. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Świdnicy to naturalnie solidne i w pełni sprawne technicznie samochody, jak i ograniczenie formalności związanych z wynajmowaniem do minimum. To właśnie efekt naszej misji, jaką od samego startu było oferowanie usług wygodnych, wygodnych jak i bardzo bezpiecznych. Tutaj samochód da się wypożyczyć naprawdę szybko, dopasowując okres najmu do preferencji i wybrać któryś z licznych nowoczesnych aut, zgodnie ze swoimi wymaganiami.

Cennik

Wynajem samochodów Świdnica tanio

Cennik wynajmu samochodu w Świdnicy (ceny netto)

MODEL CENNIK
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Świdnica Ford KA od 49 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Nissan Micra od 59 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Skoda Fabia (kombi) od 66 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Renault Clio od 69 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Ford Focus (kombi) od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Skoda Rapid od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Peugeot 301 od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Opel Astra 4 od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Fiat Punto EVO od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Skoda Octavia (kombi) od 99 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Ford Mondeo (kombi) od 99 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Skoda Fabia III (kombi) + LPG od 109 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Opel Meriva od 109 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Seat Leon od 115 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Ford Focus (kombi) od 115 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Peugeot 308 od 115 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Dacia Doker VAN od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica VW Jetta od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Peugeot Partner 7 os. od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Toyota Avensis od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Opel Insignia od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica VW Golf VII od 129 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Nissan Qashqai od 139 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Ford Kuga od 169 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Renault Trafic 9 os. od 199 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Peugeot Boxer 10 EURO od 249 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Jaguar XF 4,2 od 290 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Świdnica tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 733032173
E-mail: dolnyslask@speedy-car.pl
Adres: Świdnica

Real Time Analytics