Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Suwałkach

wynajem samochodów Suwałki

Wybierz miasto

wynajem samochodów Suwałki

Oferta

Wynajem samochodów Suwałki tanio

Wypożyczalnia samochodów Suwałki - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Suwałki

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Opcja pożyczenia samochodu dzisiaj to oczywiście ogromna wygoda, jaką na pewno docenia wiele osób. Niestety jednak usługi firm wypożyczających samochody mogą okazać się poważnie zróżnicowane, nie tylko pod kątem warunków cenowych. Nie zawsze wypożyczalnia będzie przykładała dużą uwagę do stanu technicznego dostarczanych samochodów, co na nieszczęście będzie poważnym błędem. Tego typu pojazdy to dużo mniejszy komfort podróży, jednak w głównej mierze jest to po prostu mało bezpieczne, gdyż niesprawne auto prowadzi się dużo mniej komfortowo. To właśnie wyróżnia naszą firmę w branży. Wypożyczalnia samochodów w Suwałkach naturalnie na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Naszych klientów, a coś takiego naturalnie ma przełożenie właśnie na dbałość o stan techniczny samochodów, jednak i na szykowanie zrozumiałych umów. Staramy się zapewnić najwyższy możliwy poziom usług, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny. Naprawdę wierzymy w to, że wieloletnie doświadczenie zwiększa poziom zaufania wobec naszej firmy, przekładając się na ogromne zadowolenie. Wynajem samochodów w Suwałkach, w przypadku naszej firmy, będzie naprawdę komfortowy. Wciąż rozbudowujemy bowiem swoją flotę samochodów, która liczy obecnie wiele samochodów z bardzo wielu segmentów. Tutaj dzięki temu każdy może znaleźć coś świetnie dopasowanego do swoich wymagań. Odpowiednie samochody znajdą nie tylko osoby prywatne, jednak też i firmy, które potrzebują samochodów między innymi do podróży służbowych. Nasza wypożyczalnia aut w Suwałkach może rozwiązać wiele trudności, w których to wymagane jest skorzystanie z samochodu. Niezwykle często jest to przykładowo wygodna opcja na korzystanie z pojazdu zastępczego, kiedy nasz prywatny będzie uszkodzony po stłuczce. Korzystanie z wypożyczalni, oraz z naszej wygodnej oferty, to tymczasem po prostu ogromna wygoda, jaką to na pewno każdy doceni.

Wynajem samochodów Suwałki - Speedy Car

Dlaczego warto Niezwykle często wynajmowanie samochodów kojarzy nam się z dość wysokimi cenami jak i samochodami w słabym stanie technicznym. To nie zachęca naturalnie do wyboru oferty tego typu, szczególnie, gdy są one bardzo drogie. Wynajem aut w Suwałkach wykonywany przez naszą firmę będzie tymczasem zupełnie inny oraz to właśnie z tego powodu jesteśmy w stanie pochwalić się tak ogromną popularnością. U nas niskie warunki cenowe nie są kosztem stanu technicznego samochodu albo możliwościami ich wyboru. Aut posiadamy bardzo wiele, a do tego skrupulatnie troszczymy się o stan techniczny wszystkich z nich. Korzystając z naszych usług Klienci naturalnie otrzymują samochody czyste, umyte, zatankowane pod korek oraz sprawne technicznie, co ma przełożenie oczywiście na bezpieczeństwo jak i komfort podróży. W parze z małymi cenami oraz dużym komfortem idzie tutaj też elastyczność usług, a do tego także przejrzystość samej umowy. Staramy się, najbardziej jak to możliwe, upraszczać proces wynajmu pojazdów. Nasza wypożyczalnia samochodów w Suwałkach tanio gwarantuje opcję wynajmowania na dowolny okres czasu, tak dla osób prywatnych, jak i oczywiście dla przedsiębiorców. Cieszymy się tak dużym zaufaniem w branży dzięki naszemu stałemu dążeniu do osiągania założeń, które ustawiliśmy przed sobą na początku działalności. Niskie ceny są natomiast efektem naszej dobrze przygotowanej polityki firmowej, która umożliwia nam oszczędzać na kosztach, a więc równocześnie i zapewniać niższe ceny Klientom. Zachęcamy do zapoznania się z usługami, na których na pewno się Państwo zdecydowanie nie zawiodą.

wypożyczalnia samochodów Suwałki tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Suwałki tanio

By nasza firma mogła określać się dziś jako najtańsza wypożyczalnia samochodów w Suwałkach musieliśmy w głównej mierze dokładnie trzymać się założeń, które przed sobą postawiliśmy. Zawsze zależało nam od początku na zapewnianiu dużego wyboru samochodów w przystępnej cenie oraz w idealnym stanie technicznym. Równocześnie pragneliśmy zmniejszyć formalności związane z wynajmem, jak i dawać własnym Klientom przejrzyste umowy. Wszystkie te założenie zdążyliśmy zrealizować i teraz jesteśmy w stanie pochwalić się niezwykle atrakcyjnymi usługami.

Cennik

Wynajem samochodów Suwałki tanio

Cennik wynajmu samochodu w Suwałkach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Suwałki Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Suwałki Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Suwałki Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Suwałki Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Suwałki tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Suwałki Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Suwałki Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Suwałki Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Suwałki Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Suwałki Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Suwałki Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSuwałki Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSuwałki Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Suwałki Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Suwałki tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 576664363
E-mail: podlaskie@speedy-car.pl
Adres: Suwałki