Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Sulechowie

wynajem samochodów Sulechów

Wybierz miasto

wynajem samochodów Sulechów

Oferta

Wynajem samochodów Sulechów tanio

Wypożyczalnia samochodów Sulechów - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Sulechów

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Żeby cieszyć się wynajętym pojazdem w świetnej cenie, i równocześnie mieć gwarancję jego świetnego stanu technicznego, z pewnością warto zainteresować się naszą propozycją. Jesteśmy obecnie liderem na rynku, zapewniając wszystkim Klientom dobry standard obsługi, dogodne umowy, najlepsze warunki cenowe, a i równocześnie ogromną flotę samochodów. Ta wypożyczalnia samochodów w Sulechowie to miejsce, któremu absolutnie można ufać oraz na jakim z pewnością nikt nie będzie zawiedziony. Nasza propozycja oparta jest w głównej mierze na szerokiej flocie pojazdów, jakie da się łatwo dobrać do konkretnych preferencji. Posiadamy samochody z różnych segmentów, a więc łatwo da się wybierać spośród aut niewielkich i bardzo dużych, bogato bądź mniej bogato wyposażonych, albo też z jednostkami napędowymi dopasowanymi doskonale do preferencji. Jesteśmy pewni tego że wykonywany przez nas wynajem aut w Sulechowie sprosta oczekiwaniom każdego i nie nadwyręży zbytnio portfela. Dokładamy wszelkich starań przy tym, żeby wozy były w każdej sytuacji w doskonałym stanie technicznym. Nasze pojazdy nieustannie przechodzą badania, natomiast jeśli tylko zajdzie taka konieczność, to natychmiast zaprowadzamy je do naprawy w specjalistycznych warsztatach. Przygotowana przez nas propozycja dedykowana jest naturalnie zarówno osobom prywatnym, jak i biznesmenom, jakim na przykład nie opłaca się utrzymanie własnej floty samochodów. Z naszą pomocą wynajęcie auta nie będzie ani kosztowne, ani tez uciążliwe. Ograniczyliśmy bowiem wszystkie formalności związane z wypożyczaniem do minimum. Tym samym wynajem samochodów w Sulechowie w naszej firmie stał się niesłychanie łatwy, dając gwarancję korzystania z najlepszych usług na rynku.

Wynajem samochodów Sulechów - Speedy Car

Dlaczego warto Licznym osobom wynajmowanie aut z pewnością kojarzy się z naprawdę dużymi cenami. Co gorsza, nierzadko możemy mieć obawy związane ze stanem technicznym samochodów. Na nieszczęście wiele wypożyczalni wyraźnie nie troszczy się o flotę swoich pojazdów, jaka nie tylko nie wygląda dobrze wizualnie, jednak w głównej mierze jest zaniedbana technicznie. Podróż takim wozem to niski komfort i ograniczenie bezpieczeństwa podróży. W naszej firmie tego rodzaju problemów zdecydowanie nie ma i to jedna z najważniejszych zalet, jakimi możemy się pochwalić. Wypożyczalnia aut w Sulechowie bardzo poważnie podchodzi do kwestii wygody jak i bezpieczeństwa swoich Klientów. Troszczymy się o to, żeby pojazdy były w nienagannym stanie technicznym, a do tego często je sprzątamy, a więc każda osoba korzystająca z tych usług podróżuje pojazdem schludnym i bezpiecznym. Pomimo tego wszystkiego będzie to nadal najtańsza wypożyczalnia samochodów w Sulechowie i warto przekonać się o tym już w tej chwili. Wygodne umowy to następna zaleta, dzięki której każdy nasz Klient jest w stanie łatwo przystosować okres wynajmu samochodu do swoich preferencji. Niezależnie od czasu trwania usługa za każdym razem będzie atrakcyjna cenowo. Gwarantujemy również ekspresowy wynajem, ograniczając formalności do minimum, a i dodatkowo upraszczamy także zwrot auta, jaki jest komfortowy i przede wszystkim dopasowany do potrzeb. Ta propozycja bez wątpienia sprosta oczekiwaniom każdego i pozwoli cieszyć się komfortem podróżowania w tanich, dobrych i dobrze wyposażonych autach. Zachęcamy chociażby dzisiaj do kontaktu i do zaznajomienia się z naszymi ogromnymi możliwościami.

wypożyczalnia samochodów Sulechów tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Sulechów tanio

Każda dobra firma może osiągnąć sukces w głównej mierze dzięki usilnemu trzymaniu się określonych założeń i ciągłemu dążeniu do ich realizacji. Tak jest również w naszym przypadku. Wypożyczalnia samochodów w Sulechowie tanio realizuje własne usługi, co stało się możliwe dzięki ciągłemu inwestowaniu w siebie, rzetelnemu sprawdzaniu potrzeb Klientów i stawianiu na całkowitą sprawność samochodów. Tą podstawową misją jest podniesienie dostępności wynajmowania pojazdów. Konkurencyjne warunki cenowe, zrozumiałe umowy i mnóstwo aut pozwalają nam tę misję realizować.

Cennik

Wynajem samochodów Sulechów tanio

Cennik wynajmu samochodu w Sulechowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Sulechów Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Sulechów Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Sulechów Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Sulechów Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Sulechów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Sulechów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Sulechów Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Sulechów Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Sulechów Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Sulechów Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Sulechów Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSulechów Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSulechów Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Sulechów Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Sulechów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 576664363
E-mail: lubuskie@speedy-car.pl
Adres: Sulechów