Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Radomsku

wynajem samochodów Radomsko

Wybierz miasto

wynajem samochodów Radomsko

Oferta

Wynajem samochodów Radomsko tanio

Wypożyczalnia samochodów Radomsko - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Radomsko

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

W dzisiejszych czasach czymś zdecydowanie naturalnym staje się korzystanie z samochodów. Większość osób posiada auta, jakimi szybko oraz bezproblemowo jest w stanie dojeżdżać każdego dnia do miejsca pracy. Często tymczasem niestety pojazd potrafi popsuć się akurat wtedy, kiedy naprawdę je będziemy potrzebować. W tego rodzaju sytuacjach ze wsparciem może przyjść nasza wypożyczalnia samochodów w Radomsku, jaka nie tylko posiada duży wybór pojazdów, ale też gwarantuje atrakcyjne ceny, jakich trudno poszukiwać w innych wypożyczalniach. Naszą ofertę kierujemy naturalnie też do przedsiębiorców szukających pojazdów do realizacji prac sezonowych bądź potrzebnych choćby do nagłych wyjazdów służbowych. Elastyczność naszej oferty pozwala na szybkie dobranie wynajmu do wymagań oraz płacenie tylko za to co faktycznie będzie niezbędne. Prowadzimy już od wielu lat wynajem samochodów w Radomsku oraz w owym okresie zdążyliśmy znacząco rozbudować flotę naszych aut. Są to auta nie tylko wygodne oraz nowoczesne, ale przede wszystkim dostępne w różnorodnych klasach. Niezależnie więc od tego czy istnieje potrzeba skorzystania z pojazdu niewielkiego, średniego czy pojemnego to u nas na pewno odpowiedni pojazd zawsze się odszuka. Dodatkowo dodatkowo poważnie dbamy o stan techniczny swoich samochodów, zwiększając dzięki temu poziom bezpieczeństwa podczas podróży. Pojazdami jeździ się komfortowo również dzięki czystemu wnętrzu, co także jest dla naszej firmy priorytetem. Na pewno ta wypożyczalnia aut w Radomsku będzie mogła sprostać oczekiwaniom każdej osoby, nie pustosząc równocześnie portfela. Warto już teraz skrupulatnie zaznajomić się z tymi możliwościami oraz przekonać się, iż jesteśmy wypożyczalnią, jakiej można ufać.

Wynajem samochodów Radomsko - Speedy Car

Dlaczego warto Pewnie wiele osób solidnie myśli nad tym z jakiego powodu najtańsza wypożyczalnia samochodów w Radomsku) jest w stanie gwarantować tak profesjonalne możliwości. Powiązane jest to w głównej mierze z naszym pełnym nakierunkowaniem na pełne zadowolenie Klientów. Odpowiednio opracowana strategia firmy pozwoliła naszej firmie na zmniejszenie kosztów własnych oraz zmniejszenie formalności związanych z spisywaniem umowy o korzystanie z wynajmu. Warto zaufać naszej firmie przede wszystkim z tego powodu, iż stawiamy bezpieczeństwo naszych Klientów ponad wszystko. Jest to nie tylko poczucie bezpieczeństwa formalne, które związane jest z umowami w taki sposób konstruowanymi, by były jak najbardziej zrozumiałe To także poczucie bezpieczeństwa związane z korzystaniem z samochodów. Auta zawsze przekazywane są wszystkim Klientom w porządnym stanie technicznym, o który dbamy stale poprzez realizowanie badań oraz serwisu na dobrych częściach. Warto skorzystać z naszej oferty także z tego powodu, iż staramy się, by nasi Klienci mogli jeździć przyjemnie. Stosunkowo nowa flota pojazdów to wnętrza w dobrym stanie, które zawsze skrupulatnie czyścimy. Auta naturalnie przekazywane są z pełnym bakiem, natomiast sam ich zwrot będzie szybki dzięki możliwości dostarczenia pojazdu do wielu punktów. Wypożyczalnia samochodów w Radomsku tanio oraz dobrze realizuje wszystkie usługi, na jakich na pewno nikt się nie zawiedzie. Jesteśmy wypożyczalnią bardzo elastyczną, jaka w każdym przypadku przystosuje się do wymagań oraz postara sprostać wszelkim oczekiwaniom, zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i biznesmenów.

wypożyczalnia samochodów Radomsko tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Radomsko tanio

Nasza najistotniejsza misja to wynajem aut w Radomsku, które są komfortowe, zadbane technicznie, a i równocześnie tanie. Od początku swojego funkcjonowania stawialiśmy na inwestycje we flotę najlepszych jak i niezawodnych pojazdów, które gwarantują duży komfort podróżowania. Dzięki dobrze prowadzonej polityce firmy możemy znacząco obniżać wszystkie koszty, a więc równocześnie gwarantować Klientom bardzo konkurencyjne oferty cenowe, niezależnie od tego na jak długi okres będzie sam wynajem jak i jaki pojazd będzie potrzebny.

Cennik

Wynajem samochodów Radomsko tanio

Cennik wynajmu samochodu w Radomsku (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Radomsko Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Radomsko Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Radomsko Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Radomsko Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Radomsko tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Radomsko Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Radomsko Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Radomsko Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Radomsko Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Radomsko Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Radomsko Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikRadomsko Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikRadomsko Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Radomsko Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Radomsko tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 576664363
E-mail: lodzkie@speedy-car.pl
Adres: Radomsko