wypożyczalnia samochodów Pleszew +48 794-402-434

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Pleszewie

wynajem samochodów Pleszew

Wybierz miasto

wynajem samochodów Pleszew
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Pleszew tanio

Wypożyczalnia samochodów Pleszew - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Pleszew

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Poszukując usług związanych z wynajmem samochodów bez wątpienia każdy ma nadzieję na konkurencyjne ceny, lecz także i na należytą jakość usług, a więc między innymi na doskonały stan techniczny wypożyczanych pojazdów. W przypadku naszej firmy będzie to jak najbardziej możliwe, gdyż od samego początku własnej działalności stawialiśmy na wysoką wygodę i bezpieczeństwo wszystkich Klientów. Tym samym wypożyczalnia samochodów w Pleszewie stała się niezwykle konkurencyjna, oferując elastyczne warunki jak i duży wybór pojazdów. Pojazdy absolutnie nie są już obecnie luksusem. To najczęściej istotne narzędzie pracy, które umożliwia nam zarabiać pieniądze, lecz w szybkim czasie przemierzać nawet znaczne odległości. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w swoją firmę, a także w naszą obsługę Klientów, jesteśmy w stanie oferować wartościowe usługi, oferując wynajem oczywiście firmom, lecz i osobom prywatnym, bez znaczenia od potrzeb. Nasza oferta to przede wszystkim ogromna gama wozów z różnych segmentów, czyli na pewno każdy znajdzie tu coś idealnego dla siebie. Równocześnie także wynajem samochodów w Pleszewie w naszej firmie może być niesłychanie prosty poprzez znaczne ograniczenie formalności wymaganych w trakcie spisywania umowy. Istotnym dodania jest także fakt, iż choć wypożyczalnia samochodów w Pleszewie tanio posiada własne auta, to jednocześnie gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo podróży. Jest to osiągalne dzięki dbałości o stan techniczny samochodów. Auta nieustannie serwisujemy na markowych częściach i w dobrych warsztatach, przez co ich stan nigdy nie pozostawia ani grama wątpliwości.

Wynajem samochodów Pleszew - Speedy Car

Dlaczego warto O tym, iż warto korzystać z oferowanych przez nas możliwości, na pewno najlepiej świadczą przeróżne komentarze wszystkich naszych szczęśliwych Klientów, jakich to liczba wciąż rośnie. Najistotniejsze są jednakże czyny, a nie słowa, i dlatego chcemy tworzyć usługi, które są maksymalnie dopasowane do potrzeb. Elastyczność naszej oferty bez wątpienia czyni naszą propozycję niezwykle atrakcyjną. Wypożyczalnia aut w Pleszewie, którą zarządzamy, nie jest dzięki temu dedykowana tylko i wyłącznie firmom, którzy to często muszą pożyczać samochody przez długi okres czasu. Na konkurencyjną cenę mogą tymczasem u nas liczyć także osoby prywatne, nawet gdy poszukują pojazdu jedynie na jeden dzień. Zawsze jesteśmy w stanie zaoferować ofertę konkurencyjną, i to w każdym calu. Warto skorzystać z naszych usług także z tego powodu, iż przede wszystkim ważny jest dla naszej firmy Klient i jego satysfakcja. Zapewniamy profesjonalną i uczynną obsługę, świetne pakiety ubezpieczeń, opcję doboru wyposażenia samochodu do potrzeb, a do tego zapewniamy bezpieczeństwo, bowiem troszczymy się o samochody, które zawsze są w doskonałym stanie technicznym. Pomimo, że jest to naprawdę tania wypożyczalnia samochodów w Pleszewie to jednocześnie samochody nie są zniszczone. Zazwyczaj to nowe roczniki znanych marek samochodów, profesjonalnie naprawiane w porządnych warsztatach i z bardzo dobrze utrzymanym wnętrzem. Z pewnością zaskoczy każdego to, iż za tak przystępne pieniądze można dostać usługi na najwyższym poziomie, które wcale nie są typowe w innych firmach.

wypożyczalnia samochodów Pleszew tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Pleszew tanio

Bez wątpienia nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Pleszewie jest w stanie pochwalić się licznymi istotnymi cechami, które są przede wszystkim efektem stałego trzymania się misji firmy, jaką stworzyliśmy na początku jej funkcjonowania. Zawsze chcieliśmy stać się konkurencyjni nie jedynie dzięki cenom, lecz i doskonałej sprawności pojazdów, które są wygodne także dzięki dbaniu o wnętrze i generalny wygląd. Dodatkowo od początku stawialiśmy na różnorodność, przez co dzisiejsza baza pojazdów jest bardzo porządnie rozbudowana i umożliwia dobrać pojazd do konkretnych wymagań.

Cennik

Wynajem samochodów Pleszew tanio

Cennik wynajmu samochodu w Pleszewie (ceny netto) - MINIMUM 3 DOBY

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Pleszew Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Pleszew Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Pleszew Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Pleszew Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Pleszew tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Pleszew Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Pleszew Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Pleszew Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Pleszew Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Pleszew Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Pleszew Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikPleszew Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikPleszew Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Pleszew Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

Kontakt

Wynajem samochodów Pleszew tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: Pleszew

Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl