Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Pabianicach

wynajem samochodów Pabianice

Wybierz miasto

wynajem samochodów Pabianice

Oferta

Wynajem samochodów Pabianice tanio

Wypożyczalnia samochodów Pabianice - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Pabianice

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wypożyczanie samochodów dzisiaj zdecydowanie nie będzie musiało być niesympatycznym obowiązkiem. Zdarzają się oczywiście sytuacje, w jakich to musimy skorzystać z pojazdu wypożyczonego, bo nasze choćby się zepsuło, bądź też na co dzień nie mamy pojazdu ponieważ nie opłaca nam się go finansować, a nagła sytuacja wymaga jednak skorzystania z niego. Licznym osobom usługi tego typu kojarzą się z wielkimi kosztami, lecz nasza firma świetnie udowadnia, iż wcale nie będzie musiało to stać się normą. Nasza solidna wypożyczalnia samochodów w Pabianicach to miejsce, gdzie każda osoba może odnaleźć doskonale dopasowany do preferencji pojazd i korzystać z niego na elastycznych warunkach, przy równoczesnym zachowaniu przystępności cen. Oferujemy pojazdy z liczny klas, w tym auta naprawdę duże i pakowne, jakie świetnie sprawdzą się choćby do przewozu większych przedmiotów. Naprawdę wierzymy w to, iż wynajem samochodów w Pabianicach w naszej wypożyczalni będzie dużą przyjemnością również dzięki znacznemu ograniczeniu formalności. Auto da się wynająć dzięki temu ekspresowo i na przejrzystych warunkach, a wiec bez ukrytych kosztów i dopisków z gwiazdkami. Działając w branży od długiego czasu zdobyliśmy ogromne doświadczenie, a i zaskarbiliśmy sobie zaufanie wielu Klientów. Wypożyczalnia aut w (miasto) zapewnia wielką wygodę zarówno osobom prywatnym, jak i firmom potrzebującym natychmiast skorzystać z auta i choćby odbyć podróż służbową. Bez wątpienia sprostamy wszelkim wymaganiom i za każdym razem zaproponujemy konkurencyjną propozycję cenową, która to nie spustoszy żadnego portfela.

Wynajem samochodów Pabianice - Speedy Car

Dlaczego warto Oczywiście wspaniałe słowa to często zbyt mało, żeby przekonać kogoś do skorzystania z danych usług. W naszym przypadku jednak słowa szybko się materializują, co da się ocenić nawet dzisiaj. Wynajem aut w Pabianicach oparty jest o pojazdy porządnej marki, z wielu różnych klas i z naprawdę bogatym, a więc i komfortowym, wyposażeniem. Nie trzeba nawet ufać naszej firmie na słowo, gdyż wystarczy przetestować samodzielnie iż wszystkie te pojazdy są w doskonałym stanie technicznym. Zapewniając gwarancję zadowolenia oczywiście przykładamy też szczególną uwagę do czystości samych samochodów, dbając o to, żeby docierały one do Klienta czyste i gotowe nawet do dalszej drogi. Naturalnie naprawdę istotne jest tu to, iż nasza wypożyczalnia samochodów w Pabianicach za niską cenę wykonuje wszystkie usługi, zapewniając jednocześnie ich największą jakość. Stawiamy na fachowe i rzetelne podejście do Naszych klientów. Objawia się to między innymi tym, iż nie stosujemy jakichkolwiek ukrytych opłat. Każda spisywana umowa jest zrozumiała, a co więcej Klienci już na samym początku dostają całkowite informacje związane z wszelkimi kosztami dla wypożyczania. To dokładnie z tego powodu zaufało naszej firmie tak dużo osób i możemy obecnie cieszyć się pozycją lidera na rynku. Obdarzenie zaufaniem dokładnie naszej firmy przyniesie korzyści każdej osobie, niezależnie od tego czy chcemy wynająć pojazd do celów osobistych, albo może jednak firmowych. Tutaj każdy przystosuje umowę do preferencji i skorzysta z tych usług, jakie faktycznie są niezbędne.

wypożyczalnia samochodów Pabianice tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Pabianice tanio

Solidna i jednocześnie najtańsza wypożyczalnia samochodów w Pabianicach jest efektem wszystkich nieustannych starań o realizację wszystkich postawionych wcześniej celów. Przede wszystkim bardzo zależy naszej firmie na bezpieczeństwie naszych Klientów, jakie objawia się poprzez uczciwe umowy i troskę o stan techniczny aut. Idąc jednak naprzeciw potrzebom naszych Klientów, chcemy dostarczać usługi maksymalnie elastyczne, a więc takie, jakie da się dobrać do preferencji i w jakich to należy płacić jedynie za to, z czego faktycznie się korzysta.

Cennik

Wynajem samochodów Pabianice tanio

Cennik wynajmu samochodu w Pabianicach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Pabianice Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Pabianice Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Pabianice Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Pabianice Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Pabianice tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Pabianice Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Pabianice Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Pabianice Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Pabianice Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Pabianice Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Pabianice Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikPabianice Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikPabianice Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Pabianice Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Pabianice tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 576664363
E-mail: lodzkie@speedy-car.pl
Adres: Pabianice