Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Międzyrzeczu

wynajem samochodów Międzyrzecz

Wybierz miasto

wynajem samochodów Międzyrzecz

Oferta

Wynajem samochodów Międzyrzecz tanio

Wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

By cieszyć się wynajętym pojazdem w świetnej cenie, i jednocześnie dostać gwarancję jego doskonałego stanu technicznego, na pewno opłaca się zainteresować się naszą ofertą. Jesteśmy obecnie liderem na rynku, gwarantując wszystkim Klientom dobry standard obsługi, elastyczne umowy, najlepsze warunki cenowe, a i jednocześnie dużą flotę pojazdów. Ta wypożyczalnia samochodów w Międzyrzeczu to miejsce, jakiemu absolutnie można ufać i na którym na pewno nikt nie będzie zawiedziony. Nasza propozycja opiera się w głównej mierze na ogromnej flocie pojazdów, jakie można łatwo dobrać do indywidualnych preferencji. Mamy pojazdy z różnorodnych segmentów, a więc łatwo można wybierać spośród samochodów niewielkich i bardzo pojemnych, bogato czy mniej bogato wyposażonych, bądź też z silnikami dobranymi jak najlepiej do preferencji. Jesteśmy przekonani o tym, że realizowany przez nas wynajem aut w Międzyrzeczu sprosta wymaganiom każdej osoby i nie nadwyręży nadmiernie portfela. Dokładamy najwyższych starań do tego, aby wozy były w każdej sytuacji w idealnym stanie technicznym. Nasze auta regularnie przechodzą przeglądy, natomiast jeśli jedynie zajdzie taka konieczność, to od razu oddajemy je do serwisu w fachowych warsztatach. Naszykowana przez nas propozycja dedykowana jest oczywiście zarówno osobom prywatnym, jak i biznesmenom, którym przykładowo nie opłaca się utrzymanie własnej floty pojazdów. Z naszą pomocą wynajęcie samochodu nie musi być ani kosztowne, ani tez uciążliwe. Zmniejszyliśmy bowiem wszelkie formalności powiązane z wynajmowaniem do minimum. Dzięki temu wynajem samochodów w Międzyrzeczu w tej firmie stał się niezwykle prosty, dając gwarancję korzystania z najdoskonalszych usług na rynku.

Wynajem samochodów Międzyrzecz - Speedy Car

Dlaczego warto Licznym osobom wypożyczanie aut na pewno może kojarzyć się z naprawdę dużymi kosztami. Co gorsza, często mamy obawy powiązane ze stanem technicznym pojazdów. Na nieszczęście wiele firm nagminnie nie dba o flotę własnych pojazdów, która nie tylko nie prezentuje się doskonale wizualnie, jednak w głównej mierze jest zaniedbana technicznie. Podróż takim samochodem to mały komfort i zmniejszenie bezpieczeństwa podróży. W naszej firmie tego typu kłopotów naprawdę nie ma i to jedna z najważniejszych cech, którymi jesteśmy w stanie się poszczycić. Wypożyczalnia aut w Międzyrzeczu bardzo poważnie podchodzi do kwestii wygody i bezpieczeństwa swoich Klientów. Dbamy o to, aby auta były w bardzo dobrym stanie technicznym, a do tego stale je sprzątamy, a więc każda osoba korzystająca z tych usług podróżuje pojazdem czystym i bezpiecznym. Pomimo tego wszystkiego jest to wciąż najtańsza wypożyczalnia samochodów w Międzyrzeczu i opłaca się przekonać się o tym fakcie już teraz. Wygodne umowy to następna zaleta, dzięki jakiej każdy nasz Klient jest w stanie łatwo dopasować okres wynajmu auta do swoich preferencji. Niezależnie od czasu trwania usługa zawsze będzie przystępna cenowo. Umożliwiamy też szybki wynajem, ograniczając formalności do minimum, a i dodatkowo ułatwiamy także zwrot pojazdu, jaki jest wygodny i zawsze przystosowany do potrzeb. Ta propozycja bez wątpienia sprosta wymaganiom każdej osoby i pozwoli cieszyć się wygodą jazdy w niedrogich, sprawnych i dobrze wyposażonych samochodach. Zapraszamy już teraz do kontaktu i do zapoznania się z naszymi ogromnymi możliwościami.

wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Międzyrzecz tanio

Każda porządna firma będzie mogła osiągnąć sukces w głównej mierze dzięki usilnemu trzymaniu się określonych założeń i nieustannemu dążeniu do ich realizacji. Tak jest też w naszym przypadku. Wypożyczalnia samochodów w Międzyrzeczu tanio realizuje swoje usługi, co stało się osiągalne dzięki nieustannemu inwestowaniu w my, dokładnemu monitorowaniu wymagań Klientów i stawianiu na całkowitą sprawność pojazdów. Tą ważną misją jest podniesienie dostępności wynajmu aut. Przystępne ceny, zrozumiałe umowy i mnóstwo aut umożliwiają nam ową misję realizować.

Cennik

Wynajem samochodów Międzyrzecz tanio

Cennik wynajmu samochodu w Międzyrzeczu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Międzyrzecz Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Międzyrzecz Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Międzyrzecz Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Międzyrzecz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Międzyrzecz Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Międzyrzecz Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Międzyrzecz Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Międzyrzecz Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikMiędzyrzecz Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikMiędzyrzecz Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Międzyrzecz Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Międzyrzecz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 576664363
E-mail: lubuskie@speedy-car.pl
Adres: Międzyrzecz