wypożyczalnia samochodów Luboń +48 794-402-434

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Luboniu

wynajem samochodów Luboń

Wybierz miasto

wynajem samochodów Luboń
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Luboń tanio

Wypożyczalnia samochodów Luboń - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Luboń

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Nowoczesne wypożyczalnie pojazdów to miejsca, gdzie powinniśmy mieć możliwość bezpiecznego, komfortowego a i jednocześnie niedrogiego wypożyczania pojazdów w naprawdę dobrym stanie technicznym. Korzystanie z tego rodzaju usług bez wątpienia przydaje się osobom prywatnym, przykładowo w razie konieczności szybkiego dojechania do dalekiego miejsca, lub zwykłej awarii pojazdu prywatnego, która to niestety nierzadkop zdarza się w najmniej odpowiednim momencie. To tymczasem także idealne rozwiązanie dla biznesmenów Nie każda firma korzysta z pojazdów na co dzień i utrzymywanie swojej floty pojazdów jest w tego typu sytuacji absolutnie nieopłacalne. Nasza wypożyczalnia samochodów w Luboniu naszykowała propozycję naprawdę wygodną iż bardzo łatwo dopasować ją do własnych wymagań Jako doświadczona oraz zaufana na rynku firma, gwarantujemy własnym Klientom pełne bezpieczeństwo, dbając o doskonały stan techniczny samochodów. Nie dopuszczamy do tego, żeby samochody wyjechały na drogę uszkodzone regularnie je serwisując oraz poddając regularnym przeglądom technicznym. Jednocześnie także nasz wynajem samochodów w Luboniu jest bardzo wygodny oraz szybki. Osiągnęliśmy ten cel poprzez duże zmniejszenie formalności niezbędnych do spełnienia. Można bardzo szybko skorzystać z proponowanych usług oraz cieszyć się komfortowym samochodem dobranym do preferencji Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ogromną gamą usług, które oferuje nasza wypożyczalnia aut w Luboniu. Szeroki wybór aut, konkurencyjne oferty cenowe oraz fachowe podejście do Klienta to cechy, które utwierdzą Państwa w zrobieniu trafionego wyboru.

Wynajem samochodów Luboń - Speedy Car

Dlaczego warto Tylko słowa to oczywiście absolutnie zbyt mało, żeby mieć absolutną pewność, iż usługi realizowane są na dobrym poziomie. Opłaca się po prostu skontaktować się z naszą firmą oraz osobiście przekonać się o tym, iż zdecydowanie nie wypowiadamy słów na wiatr. Gwarantujemy, że jedynie u nas wynajem aut w Luboniu nie wiąże się z bardzo wysokimi opłatami, a i równocześnie, iż gwarantujemy jedynie zadbane pojazdy. Każdy samochód przechodzi profesjonalne przeglądy techniczne, a i zawsze przed wydaniem go Klientowi jest on skrupulatnie czyszczony oraz oczywiście zatankowany do pełna. Co tymczasem jeszcze istotniejsze w przypadku proponowanych usług można mieć do wyboru dużą gamę samochodów z różnorodnych segmentów. Mamy samochody dostosowane do różnorodnych wymagań, w tym auta większe oraz pojemne, z jakich pomocą można bez problemu przewieźć nawet duże rzeczy. Dokładamy najwyższych starań do tego, żeby nasza wypożyczalnia samochodów w Luboniu) tanio gwarantowała własne usługi, lecz nie poprzez obniżenie ich jakości. Poprzez porządnie naszykowaną politykę firmy byliśmy w stanie w znacznym stopniu ograniczyć formalności. Oznacza to, iż można skorzystać z proponowanych usług bardzo szybko, wypełniając parę formularzy oraz przedstawiając podstawowe dokumenty. Pobieramy także stosunkowo niewielkie kaucje, a i dobrze ubezpieczamy własne pojazdy, żeby zwiększyć poziom bezpieczeństwa. Zdecydowanie opłaca się korzystać z pomocy specjalistów firmy stawiającej na najporządniejsze pojazdy, pełną wygodę i doskonały poziom bezpieczeństwa. Nie trzeba nam ufać na słowo, lecz za każdym razem możesz przetestować nasze usługi osobiście.

wypożyczalnia samochodów Luboń tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Luboń tanio

Nasza działalność od samego startu oparta była na kilku zasadach, jakich wiernie trzymamy się po dziś dzień, oraz które oferują najwyższą jakość usług. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Luboniu przede wszystkim zawsze kieruje się dobrem Naszych klientów. Ma to przełożenie na doskonały poziom bezpieczeństwa, zrozumiałe umowy, nieliczne formalności, a i oczywiście na ogromną elastyczność usług, które każdy dopasuje dokładnie do swoich potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz do wyboru pojazdu świetnie dobranego do potrzeb.

Cennik

Wynajem samochodów Luboń tanio

Cennik wynajmu samochodu w Luboniu (ceny netto) - MINIMUM 2 DOBY

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Luboń Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Luboń Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Luboń Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Luboń Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Luboń tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Luboń Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Luboń Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Luboń Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Luboń Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Luboń Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Luboń Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikLuboń Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikLuboń Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Luboń Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

Kontakt

Wynajem samochodów Luboń tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: Luboń

Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl