Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Lubiniu

wynajem samochodów Lubin

Wybierz miasto

wynajem samochodów Lubin

Oferta

Wynajem samochodów Lubin tanio

Wypożyczalnia samochodów Lubin - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Lubin

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Obecnie korzystanie z aut osobowych staje się czymś codziennym i absolutnie naturalnym. Pojazdy pozwalają nam komfortowo przewozić ciężkie przedmioty podróżować ekspresowo na długich odległościach, ale przede wszystkim stają się ważnym narzędziem pracy. Sporo osób prywatnych ma bardzo daleko do miejsca pracy i dojechanie do niej bez samochodu byłoby mocno trudne Po drugiej stronie mamy biznesmenów, jacy stale jeżdżą służbowo. Dla takich osób auto nie tylko musi być w dobrym stanie jednak i eleganckie, ponieważ będzie mogło mieć to wpływ na wizerunek dużej firmy. Nasza wypożyczalnia samochodów w Lubiniu może spełnić potrzeby każdego, dopasowując swoje usługi bardzo elastycznie i zawsze gwarantując atrakcyjny poziom cen. Staje się to osiągalne dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu. W czasie całej naszej działalności nieustannie bardzo dokładnie obserwowaliśmy oraz analizowaliśmy rynek, żeby tym samym doskonale dopasować się do obecnych preferencji Klienta. Dzisiaj wynajem samochodów w Lubiniu jest u nas tym samym niedrogi, elastyczny i wygodny. Umowy wykonane są w taki sposób, żeby były jak najlepiej przejrzyste a elastyczność usług to w głównej mierze możliwość dobrania długości wynajmu do indywidualnych wymagań. Równocześnie nasza wypożyczalnia aut w Lubiniu bardzo efektywnie inwestuje w swoją flotę aut. Dysponujemy samochodami z praktycznej każdej klasy, o różnorodnych wielkościach oraz pojemnościach silników, żeby móc oferować szerokie możliwości i tym samym gwarantować swoim Klientom wynajmowanie tego typu aut które faktycznie są im niezbędne

Wynajem samochodów Lubin - Speedy Car

Dlaczego warto Z całą pewnością wiele osób bardzo poważnie zastanawia się teraz nad tym, z jakiego powodu to właśnie nasz wynajem aut w Lubiniu staje się tak wartościowy i co w głównej mierze powoduje, iż nasza oferta staje się tak przystępna. Z pewnością pojawiają się dodatkowo obawy powiązane z tym, iż mała cena wynajmu będzie prognozą marnego stanu technicznego aut oraz dużego poziomu zaniedbania ich wyglądu. Jest jednak wręcz odwrotnie, o czym każdy może przekonać się już teraz. Możliwość utrzymania doskonałego stanu naszej floty aut jest efektem dużego doświadczenia i profesjonalnie prowadzonej polityki wypożyczalni. Pojazdy są regularnie poddawane przeglądom technicznym, jak i serwisowane w oparciu o dobrej jakości części, nieustannie w porządnych serwisach Poprzez dobrą politykę firmy wypożyczalnia samochodów w Lubiniu tanio może oferować na wypożyczenie wszystkie auta i to niezależnie od faktu na jak długo ma być sam wynajem. Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy również poinformować o tym, iż jako jedyni na rynku tak znacząco uprościliśmy cały proces wypożyczania W naszym przypadku opiera się to na przygotowaniu małych formularzy, przekazaniu podstawowych dokumentów i wpłaceniu kaucji za wynajęte auto. Pełen proces wynajmu staje się ekspresowy, prosty i bardzo wygodny dla naszych Klientów. Warto zaznajomić się dokładnie z naszymi możliwościami już dzisiaj, kontaktując się telefonicznie z profesjonalnymi oraz uprzejmymi pracownikami, jacy sprawnie udzielą wyjaśnień na wszystkie pytania. Pojazdy w idealnym stanie technicznym to oczywiście bezpieczeństwo, natomiast elastyczność daje ogromną swobodę dobrania usług do wymagań.

wypożyczalnia samochodów Lubin tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Lubin tanio

Nasza nowoczesna oraz profesjonalna firma nie mogłaby osiągnąć tak pokaźnego sukcesu, gdyby nie stałe dążenie do założeń które przed sobą postawiliśmy. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Lubiniu to równocześnie wypożyczalnia, która bardzo poważnie podchodzi do całej kwestii zachowania pojazdów w bardzo dobrym stanie technicznym. Te samochody są stale kontrolowane i serwisowane na bieżąco, z wykorzystaniem dobrych części. Dla naszej firmy oczywiście najistotniejszy był Klient, jego zadowolenie z wynajmu, ale i także i najwyższe osiągalne poczucie bezpieczeństwa.

Cennik

Wynajem samochodów Lubin tanio

Cennik wynajmu samochodu w Lubiniu (ceny netto)

MODEL CENNIK
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Lubin Ford KA od 49 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Nissan Micra od 59 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Skoda Fabia (kombi) od 66 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Renault Clio od 69 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Ford Focus (kombi) od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Skoda Rapid od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Peugeot 301 od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Opel Astra 4 od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Fiat Punto EVO od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Skoda Octavia (kombi) od 99 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Ford Mondeo (kombi) od 99 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Skoda Fabia III (kombi) + LPG od 109 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Opel Meriva od 109 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Seat Leon od 115 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Ford Focus (kombi) od 115 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Peugeot 308 od 115 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Dacia Doker VAN od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin VW Jetta od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Peugeot Partner 7 os. od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Toyota Avensis od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Opel Insignia od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin VW Golf VII od 129 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Nissan Qashqai od 139 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Ford Kuga od 169 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Renault Trafic 9 os. od 199 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Peugeot Boxer 10 EURO od 249 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Jaguar XF 4,2 od 290 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Lubin tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: dolnyslask@speedy-car.pl
Adres: Lubin

Real Time Analytics