Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Łomży

wynajem samochodów Łomża

Wybierz miasto

wynajem samochodów Łomża

Oferta

Wynajem samochodów Łomża tanio

Wypożyczalnia samochodów Łomża - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Łomża

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Opcja pożyczenia pojazdu w dzisiejszych czasach to oczywiście ogromna wygoda, jaką na pewno docenia wiele osób. Na nieszczęście jednak oferty firm wypożyczających auta mogą być mocno zróżnicowane, nie tylko pod kątem warunków cenowych. Nie zawsze wypożyczalnia będzie przykładała odpowiednią uwagę do stanu technicznego dostarczanych samochodów, co niestety będzie poważnym błędem. Takiego typu samochody to dużo mniejszy komfort podróży, ale przede wszystkim jest to po prostu mało bezpieczne, gdyż niesprawne auto prowadzi się dużo mniej komfortowo. To dokładnie wyróżnia naszą firmę na rynku. Wypożyczalnia samochodów w Łomży naturalnie na pierwszej pozycji stawia dobro Naszych klientów, a to oczywiście przekłada się dokładnie na dbałość o stan techniczny samochodów, ale i na przygotowywanie przejrzystych umów. Staramy się zagwarantować najwyższy możliwy poziom usług, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny. Naprawdę wierzymy w to, że wieloletnie doświadczenie zwiększa poziom ufności wobec naszej firmy, mając przełożenie na poważne zadowolenie. Wynajem samochodów w Łomży, w przypadku tej firmy, będzie naprawdę komfortowy. Stale rozbudowujemy bowiem własną flotę samochodów, która liczy obecnie mnóstwo pojazdów z bardzo różnych segmentów. Tutaj wobec tego każda osoba może odszukać coś doskonale dopasowanego do swoich wymagań. Odpowiednie auta znajdą nie tylko osoby prywatne, ale również i firmy, które potrzebują pojazdów na przykład do wyjazdów służbowych. Nasza wypożyczalnia aut w Łomży jest w stanie rozwiązać wiele trudności, w których to konieczne jest skorzystanie z pojazdu. Bardzo często jest to przykładowo komfortowa opcja na korzystanie z auta zastępczego, jak nasz prywatny będzie zapsuty po kolizji. Korzystanie z wypożyczalni, i z naszej wygodnej oferty, to tymczasem po prostu duża wygoda, jaką to z pewnością każda osoba doceni.

Wynajem samochodów Łomża - Speedy Car

Dlaczego warto Bardzo często wynajmowanie aut kojarzy nam się z całkiem wysokimi kosztami a także pojazdami w słabym stanie technicznym. To nie zachęca oczywiście do korzystania z oferty tego typu, szczególnie, kiedy są one bardzo drogie. Wynajem aut w Łomży wykonywany przez naszą firmę będzie tymczasem zupełnie inny i to dokładnie dzięki temu możemy poszczycić się tak dużą popularnością. U nas niskie warunki cenowe nie są poprzez obniżenie stanu technicznego pojazdu lub możliwościami ich wyboru. Aut mamy bardzo dużo, a do tego dokładnie dbamy o stan techniczny każdego z nich. Korzystając z tych usług Klienci zawsze dostają auta wysprzątane, umyte, zatankowane pod korek i sprawne technicznie, co przekłada się oczywiście na poczucie bezpieczeństwa a także komfort podróżowania. W parze z małymi cenami i wysokim komfortem idzie tu również elastyczność usług, a do tego również przejrzystość samej umowy. Staramy się, maksymalnie jak to możliwe, ułatwiać proces wynajmu aut. Nasza wypożyczalnia samochodów w Łomży tanio zapewnia opcję wypożyczania na dowolny okres czasu, zarówno dla osób prywatnych, jak i oczywiście dla biznesmenów. Cieszymy się tak ogromnym zaufaniem na rynku dzięki naszemu stałemu zmierzaniu do osiągania założeń, które ustawiliśmy przed nami na początku działalności. Atrakcyjne ceny są za to efektem naszej doskonale przemyślanej polityki biznesowej, która pozwala nam oszczędzać na wydatkach, a z tego powodu równocześnie i oferować niższe ceny Klientom. Zachęcamy do zaznajomienia się z możliwościami, na których z pewnością się Państwo absolutnie nie zawiodą.

wypożyczalnia samochodów Łomża tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Łomża tanio

By nasza wypożyczalnia miała prawo określać się dzisiaj jako najtańsza wypożyczalnia samochodów w Łomży musieliśmy przede wszystkim dokładnie trzymać się założeń, które przed nami postawiliśmy. Po pierwsze zależało nam od początku na oferowaniu dużego wyboru samochodów w atrakcyjnej cenie i w idealnym stanie technicznym. Równocześnie chcieliśmy zmniejszyć formalności powiązane z wypożyczaniem, a i wręczać swoim Klientom zrozumiałe umowy. Wszystkie te założenie udało nam się wykonać i teraz możemy poszczycić się niezwykle atrakcyjnymi usługami.

Cennik

Wynajem samochodów Łomża tanio

Cennik wynajmu samochodu w Łomży (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Łomża Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Łomża Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Łomża Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Łomża Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łomża tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Łomża Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łomża Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Łomża Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Łomża Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Łomża Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Łomża Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŁomża Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŁomża Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Łomża Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Łomża tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 576664363
E-mail: podlaskie@speedy-car.pl
Adres: Łomża