Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Legnicy

wynajem samochodów Legnica

Wybierz miasto

wynajem samochodów Legnica

Oferta

Wynajem samochodów Legnica tanio

Wypożyczalnia samochodów Legnica - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Legnica

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Nowoczesne wypożyczalnie aut to miejsca, w których powinniśmy mieć opcję bezpiecznego, wygodnego, a i jednocześnie niedrogiego wynajmowania aut w naprawdę porządnym stanie technicznym. Wybranie tego rodzaju usług bez wątpienia przyda się osobom prywatnym, na przykład w sytuacji konieczności szybkiego dojechania do odległego miejsca, czy też zwyczajnej awarii auta prywatnego, jaka to niestety nierzadkop ma miejsce w najmniej odpowiednim momencie. To jednak także świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Nie każda firma musi korzystać z aut codziennie i utrzymywanie własnej floty aut staje się w tego rodzaju sytuacji zupełnie nieopłacalne. Nasza wypożyczalnia samochodów w Legnicy naszykowała ofertę naprawdę elastyczną, iż naprawdę prosto dobrać ją do własnych wymagań Jako pewna i szanowana na rynku wypożyczalnia oferujemy swoim Klientom pełne bezpieczeństwo, dbając o dobry stan techniczny aut. Nie dopuszczamy do tego, by pojazdy wyjeżdżały na drogę uszkodzone regularnie je serwisując i poddając regularnym przeglądom technicznym. Równocześnie także nasz wynajem samochodów w Legnicy jest naprawdę wygodny i szybki. Osiągnęliśmy ów cel poprzez spore zmniejszenie formalności wymaganych do wypełnienia Można naprawdę ekspresowo skorzystać z oferowanych usług i cieszyć się komfortowym pojazdem dopasowanym do preferencji Gorąco zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą usług, jakie oferuje nasza wypożyczalnia aut w Legnicy. Ogromny wybór pojazdów, atrakcyjne oferty cenowe i profesjonalne podejście do naszych Klientów to zalety jakie utwierdzą Państwa w dokonaniu trafnego wyboru.

Wynajem samochodów Legnica - Speedy Car

Dlaczego warto Jedynie słowa to oczywiście stanowczo zbyt mało, by dostać absolutną pewność, iż usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Opłaca się po prostu skontaktować się z naszą firmą i na własnej skórze przekonać się o tym, iż zdecydowanie nie rzucamy słów na wiatr. Oferujemy że tylko tu wynajem aut w Legnicy nie będzie wiązał się z naprawdę dużymi kosztami a i jednocześnie, iż oferujemy jedynie zadbane pojazdy. Każdy samochód przechodzi rygorystyczne przeglądy techniczne, a i za każdym razem przed oddaniem go Klientowi jest on dokładnie czyszczony i oczywiście tankowany do pełna. Co jednak jeszcze istotniejsze w przypadku oferowanych usług można mieć do wybrania pokaźną gamę pojazdów z różnorodnych segmentów. Mamy auta dopasowane do różnorodnych wymagań, w tym auta większe i pojemne, z których pomocą da się szybko przetransportować nawet większe rzeczy. Dokładamy wszelkich starań do tego, by nasza wypożyczalnia samochodów w Legnicy za niską cenę oferowała swoje usługi, ale nie poprzez obniżenie ich jakości. Poprzez porządnie przygotowaną politykę firmy byliśmy w stanie wyraźnie ograniczyć formalności. Oznacza to, iż można skorzystać z oferowanych usług naprawdę ekspresowo, wypełniając parę formularzy i przedstawiając podstawowe dokumenty. Pobieramy także naprawdę niskie kaucje, a i dobrze ubezpieczamy swoje pojazdy, by zwiększyć poziom bezpieczeństwa. Naprawdę opłaca się korzystać z usług specjalistów firmy stawiającej na najporządniejsze pojazdy, dużą wygodę jak i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie trzeba nam ufać na słowo, ale za każdym razem możesz ocenić nasze usługi osobiście.

wypożyczalnia samochodów Legnica tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Legnica tanio

Nasza firma od samego początku oparta jest na paru zasadach, których stale trzymamy się do dzisiaj i jakie gwarantują największą jakość usług. Tania wypożyczalnia samochodów w Legnicy po pierwsze za każdym razem kieruje się wygodą Klienta. Ma to przełożenie na najwyższy poziom bezpieczeństwa, przejrzyste umowy, nieliczne formalności, a i oczywiście na ogromną elastyczność usług, jakie każdy dopasuje dokładnie do swoich potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i do wybrania pojazdu doskonale dopasowanego do potrzeb.

Cennik

Wynajem samochodów Legnica tanio

Cennik wynajmu samochodu w Legnicy (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Legnica Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Legnica Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Legnica Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Legnica Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Legnica Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Legnica Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Legnica Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Legnica Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Legnica Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikLegnica Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikLegnica Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Legnica Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł
wynajem samochodów tanio Legnica Renault Traffic - 9os 190 zł 190 zł 190 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

Kontakt

Wynajem samochodów Legnica tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: dolnyslask@speedy-car.pl
Adres: Legnica

Real Time Analytics