Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Legnicy

wynajem samochodów Legnica

Wybierz miasto

wynajem samochodów Legnica

Oferta

Wynajem samochodów Legnica tanio

Wypożyczalnia samochodów Legnica - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Legnica

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Nowoczesne wypożyczalnie aut to miejsca, w których powinniśmy mieć opcję bezpiecznego, wygodnego, a i jednocześnie niedrogiego wynajmowania aut w naprawdę porządnym stanie technicznym. Wybranie tego rodzaju usług bez wątpienia przyda się osobom prywatnym, na przykład w sytuacji konieczności szybkiego dojechania do odległego miejsca, czy też zwyczajnej awarii auta prywatnego, jaka to niestety nierzadkop ma miejsce w najmniej odpowiednim momencie. To jednak także świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Nie każda firma musi korzystać z aut codziennie i utrzymywanie własnej floty aut staje się w tego rodzaju sytuacji zupełnie nieopłacalne. Nasza wypożyczalnia samochodów w Legnicy naszykowała ofertę naprawdę elastyczną, iż naprawdę prosto dobrać ją do własnych wymagań Jako pewna i szanowana na rynku wypożyczalnia oferujemy swoim Klientom pełne bezpieczeństwo, dbając o dobry stan techniczny aut. Nie dopuszczamy do tego, by pojazdy wyjeżdżały na drogę uszkodzone regularnie je serwisując i poddając regularnym przeglądom technicznym. Równocześnie także nasz wynajem samochodów w Legnicy jest naprawdę wygodny i szybki. Osiągnęliśmy ów cel poprzez spore zmniejszenie formalności wymaganych do wypełnienia Można naprawdę ekspresowo skorzystać z oferowanych usług i cieszyć się komfortowym pojazdem dopasowanym do preferencji Gorąco zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą usług, jakie oferuje nasza wypożyczalnia aut w Legnicy. Ogromny wybór pojazdów, atrakcyjne oferty cenowe i profesjonalne podejście do naszych Klientów to zalety jakie utwierdzą Państwa w dokonaniu trafnego wyboru.

Wynajem samochodów Legnica - Speedy Car

Dlaczego warto Jedynie słowa to oczywiście stanowczo zbyt mało, by dostać absolutną pewność, iż usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Opłaca się po prostu skontaktować się z naszą firmą i na własnej skórze przekonać się o tym, iż zdecydowanie nie rzucamy słów na wiatr. Oferujemy że tylko tu wynajem aut w Legnicy nie będzie wiązał się z naprawdę dużymi kosztami a i jednocześnie, iż oferujemy jedynie zadbane pojazdy. Każdy samochód przechodzi rygorystyczne przeglądy techniczne, a i za każdym razem przed oddaniem go Klientowi jest on dokładnie czyszczony i oczywiście tankowany do pełna. Co jednak jeszcze istotniejsze w przypadku oferowanych usług można mieć do wybrania pokaźną gamę pojazdów z różnorodnych segmentów. Mamy auta dopasowane do różnorodnych wymagań, w tym auta większe i pojemne, z których pomocą da się szybko przetransportować nawet większe rzeczy. Dokładamy wszelkich starań do tego, by nasza wypożyczalnia samochodów w Legnicy za niską cenę oferowała swoje usługi, ale nie poprzez obniżenie ich jakości. Poprzez porządnie przygotowaną politykę firmy byliśmy w stanie wyraźnie ograniczyć formalności. Oznacza to, iż można skorzystać z oferowanych usług naprawdę ekspresowo, wypełniając parę formularzy i przedstawiając podstawowe dokumenty. Pobieramy także naprawdę niskie kaucje, a i dobrze ubezpieczamy swoje pojazdy, by zwiększyć poziom bezpieczeństwa. Naprawdę opłaca się korzystać z usług specjalistów firmy stawiającej na najporządniejsze pojazdy, dużą wygodę jak i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie trzeba nam ufać na słowo, ale za każdym razem możesz ocenić nasze usługi osobiście.

wypożyczalnia samochodów Legnica tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Legnica tanio

Nasza firma od samego początku oparta jest na paru zasadach, których stale trzymamy się do dzisiaj i jakie gwarantują największą jakość usług. Tania wypożyczalnia samochodów w Legnicy po pierwsze za każdym razem kieruje się wygodą Klienta. Ma to przełożenie na najwyższy poziom bezpieczeństwa, przejrzyste umowy, nieliczne formalności, a i oczywiście na ogromną elastyczność usług, jakie każdy dopasuje dokładnie do swoich potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i do wybrania pojazdu doskonale dopasowanego do potrzeb.

Cennik

Wynajem samochodów Legnica tanio

Cennik wynajmu samochodu w Legnicy (ceny netto)

MODEL CENNIK
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Legnica Ford KA od 49 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Nissan Micra od 59 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Skoda Fabia (kombi) od 66 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Renault Clio od 69 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Ford Focus (kombi) od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Skoda Rapid od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Peugeot 301 od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Opel Astra 4 od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Fiat Punto EVO od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Skoda Octavia (kombi) od 99 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Ford Mondeo (kombi) od 99 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Skoda Fabia III (kombi) + LPG od 109 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Opel Meriva od 109 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Seat Leon od 115 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Ford Focus (kombi) od 115 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Peugeot 308 od 115 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Dacia Doker VAN od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica VW Jetta od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Peugeot Partner 7 os. od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Toyota Avensis od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Opel Insignia od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica VW Golf VII od 129 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Nissan Qashqai od 139 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Ford Kuga od 169 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Renault Trafic 9 os. od 199 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Peugeot Boxer 10 EURO od 249 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Jaguar XF 4,2 od 290 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Legnica tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 733032173
E-mail: dolnyslask@speedy-car.pl
Adres: Legnica

Real Time Analytics