Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Koszalinie

wynajem samochodów Koszalin

Wybierz miasto

wynajem samochodów Koszalin

Oferta

Wynajem samochodów Koszalin tanio

Wypożyczalnia samochodów Koszalin - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Koszalin

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wynajmowanie samochodów obecnie zdecydowanie nie musi być niesympatycznym obowiązkiem. Zdarzają się naturalnie sytuacje, w których to musimy skorzystać z pojazdu wynajętego, bo nasze choćby się popsuło, lub też na co dzień nie posiadamy pojazdu bowiem nie opłaca nam się go utrzymywać, a pilna sytuacja wymaga tymczasem skorzystania z niego. Licznym osobom możliwości tego rodzaju kojarzą się z spektakularnymi kosztami, jednak nasza firma świetnie udowadnia, iż naprawdę nie musi to stać się normą. Nasza profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Koszalinie to miejsce, gdzie każdy może znaleźć świetnie przystosowany do wymagań samochód oraz korzystać z niego na dogodnych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu przystępności cen. Oferujemy samochody z liczny klas, w tym pojazdy bardzo duże oraz pakowne, jakie świetnie sprawdzą się przykładowo do przewozu większych przedmiotów. Głęboko wierzymy w to, iż wynajem samochodów w Koszalinie w naszej firmie stanie się ogromną przyjemnością również dzięki poważnemu ograniczeniu formalności. Pojazd można wypożyczyć dzięki temu szybko oraz na przejrzystych warunkach, a wiec bez ukrytych kosztów oraz ustaleń z gwiazdkami. Pracując na rynku od długiego czasu zdobyliśmy pokaźne doświadczenie, a i zaskarbiliśmy sobie zaufanie wielu Klientów. Wypożyczalnia aut w Koszalinie daje dużą swobodę zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom chcącym natychmiast skorzystać z samochodu oraz przykładowo odbyć podróż biznesową. Bez wątpienia sprostamy wszelkim oczekiwaniom oraz za każdym razem zaproponujemy konkurencyjną ofertę cenową, która to nie opróżni żadnego portfela.

Wynajem samochodów Koszalin - Speedy Car

Dlaczego warto Naturalnie wspaniałe słowa to często zbyt mało, aby namówić kogoś do skorzystania z danych usług. W tym przypadku tymczasem słowa szybko się materializują, co można ocenić również w tej chwili. Wynajem aut w Koszalinie oparty jest o auta porządnej marki, z wielu różnorodnych klas oraz z maksymalnie bogatym, a więc i komfortowym, wyposażeniem. Nie trzeba również wierzyć nam na słowo, ponieważ wystarczy przetestować samodzielnie iż wszystkie nasze auta są w świetnym stanie technicznym. Zapewniając gwarancję satysfakcji oczywiście przykładamy także szczególną uwagę do czystości wszystkich aut, troszcząc się o to, aby docierały one do Klientów czyste oraz gotowe również do dalszej drogi. Oczywiście bardzo ważne jest tu to, iż nasza wypożyczalnia samochodów w Koszalinie tanio realizuje wszystkie usługi, oferując jednocześnie ich najwyższą jakość. Stawiamy na fachowe oraz rzetelne podejście do Klienta. Objawia się to chociażby tym, iż nie stosujemy jakichkolwiek ukrytych kosztów. Każda spisywana umowa jest zrozumiała, a dodatkowo Klienci już na samym początku otrzymują pełne informacje związane z wszelkimi kosztami dla wynajmowania. To dokładnie dlatego zaufało nam tak dużo osób oraz jesteśmy w stanie dzisiaj radować się miejscem lidera na rynku. Obdarzenie zaufaniem dokładnie naszej firmy zapewni korzyści każdemu, niezależnie od tego czy chcemy wypożyczyć samochód do celów osobistych, czy może jednak firmowych. Tutaj każda osoba dobierze umowę do wymagań oraz skorzysta z tych usług, jakie naprawdę są niezbędne.

wypożyczalnia samochodów Koszalin tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Koszalin tanio

Profesjonalna oraz jednocześnie najtańsza wypożyczalnia samochodów w Koszalinie jest efektem wszystkich nieustannych starań o realizację wszystkich postawionych wcześniej celów. W głównej mierze naprawdę zależy nam na bezpieczeństwie Klientów, jakie jest oferowane poprzez uczciwe umowy i dbałość o stan techniczny aut. Idąc tymczasem naprzeciw wymaganiom wszystkich Klientów, staramy się dostarczać usługi jak najbardziej wygodne, czyli takie, jakie można przystosować do wymagań oraz w których to należy płacić wyłącznie za to, z czego naprawdę się będzie korzystało.

Cennik

Wynajem samochodów Koszalin tanio

Cennik wynajmu samochodu w Koszalinie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Koszalin Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Koszalin Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Koszalin Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Koszalin Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Koszalin tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Koszalin Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Koszalin Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Koszalin Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Koszalin Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Koszalin Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Koszalin Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKoszalin Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKoszalin Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Koszalin Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Koszalin tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 576664363
E-mail: zachpom@speedy-car.pl
Adres: Koszalin