wypożyczalnia samochodów Koło +48 794-402-434

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Kole

wynajem samochodów Koło

Wybierz miasto

wynajem samochodów Koło
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Koło tanio

Wypożyczalnia samochodów Koło - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Koło

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Szukając usług związanych z wynajmem wozów na pewno każdy ma nadzieję na przystępne oferty cenowe, ale także i na należytą jakość usług, a więc na przykład na dobry stan techniczny pożyczanych oferowanych pojazdów. W przypadku naszej firmy jest to jak najbardziej możliwe, bowiem od samego początku swojej działalności stawialiśmy na najlepszą wygodę oraz bezpieczeństwo naszych Klientów. Tym samym wypożyczalnia samochodów w Kole jest niezwykle konkurencyjna, oferując dobre warunki oraz szeroki wybór pojazdów. Samochody absolutnie nie są już współcześnie luksusem. To zazwyczaj prawdziwe narzędzie pracy, które pozwala nam zarabienie pieniędzy, lecz w ekspresowym czasie przemierzać nawet większe odległości. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w swoją firmę, a także w naszą obsługę Klienta, jesteśmy w stanie zapewniać wartościowe usługi, dedykując wynajem nie tylko firmom, ale i osobom prywatnym, bez znaczenia od potrzeb. Nasza propozycja to przede wszystkim bogata gama samochodów z różnych klas, przez co na pewno każdy znajdzie tutaj coś idealnego dla siebie. Jednocześnie również wynajem samochodów w Kole w naszej firmie okazuje się być bardzo prosty poprzez wyraźne zmniejszenie formalności niezbędnych podczas spisywania umowy. Ważnym podkreślenia jest także fakt, że choć wypożyczalnia samochodów w Kole tanio posiada własne pojazdy, to równocześnie gwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo podróżowania. Jest to realne dzięki dbałości o stan techniczny aut. Samochody stale serwisujemy na oryginalnych częściach oraz w dobrych warsztatach, dzięki czemu ich stan nigdy nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Wynajem samochodów Koło - Speedy Car

Dlaczego warto O tym, że opłaca się korzystać z oferowanych przez nas usług, na pewno doskonale świadczą liczne opinie wielu naszych zadowolonych Klientów, jakich to liczba wciąż wzrasta. Najistotniejsze są jednakże czyny, nie słowa, i z tego powodu chcemy tworzyć usługi, które są jak najlepiej dopasowane do potrzeb. Elastyczność całej oferty bez wątpienia czyni naszą propozycję niezwykle konkurencyjną. Wypożyczalnia aut w Kole, jaką prowadzimy, nie jest dzięki temu dedykowana jedynie firmom, jacy to regularnie chcą wynajmować auta przez długi czas. Na przystępną cenę mogą tymczasem u nas liczyć również osoby prywatne, także jeśli poszukują samochodu wyłącznie na jeden dzień. W każdej sytuacji jesteśmy w stanie zaproponować ofertę atrakcyjną, i to pod każdym względem. Warto skorzystać z naszej oferty również z tego powodu, że zawsze liczy się dla nas Klient oraz jego satysfakcja. Zapewniamy profesjonalną oraz przyjemną obsługę klienta, świetne pakiety ubezpieczeniowe, opcję doboru wyposażenia samochodu do potrzeb, a przy tym zapewniamy bezpieczeństwo, gdyż dbamy o samochody, które zawsze są w świetnym stanie technicznym. Pomimo, że jest to najtańsza wypożyczalnia samochodów w Kole to pomimo tego auta nie są zniszczone. W większości to świeże roczniki cenionych marek samochodów, stale serwisowane w dobrych warsztatach i z naprawdę dobrze utrzymanym wnętrzem. Bez wątpienia zaskoczy każdego to, że za tak przystępne pieniądze będzie można otrzymać usługi na najwyższym poziomie, które wcale nie są gwarantowane w innych wypożyczalniach.

wypożyczalnia samochodów Koło tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Koło tanio

Z całą pewnością nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Kole może pochwalić się licznymi istotnymi cechami, które są przede wszystkim efektem usilnego trzymania się misji wypożyczalni, którą stworzyliśmy na starcie jej funkcjonowania. Nieustannie chcieliśmy być konkurencyjni nie tylko dzięki cenom, ale i doskonałej sprawności pojazdów, które są wygodne również dzięki dbaniu o wnętrze oraz generalny wygląd. Co więcej od początku stawialiśmy na różnorodność, dzięki czemu dzisiejsza flota pojazdów jest naprawdę porządnie rozbudowana i pozwala dobrać samochód do własnych potrzeb.

Cennik

Wynajem samochodów Koło tanio

Cennik wynajmu samochodu w Kole (ceny netto) - MINIMUM 4 DOBY

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Koło Kia Picanto 65 zł 65 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Koło Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Koło Kia Rio 79 zł
wynajem samochodów Koło Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Koło Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Koło Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Koło tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Koło Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Koło Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Koło Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Koło Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Koło Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Koło Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKoło Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKoło Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Koło Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

Kontakt

Wynajem samochodów Koło tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: Koło

Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl