Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Kłodzku

wynajem samochodów Kłodzko

Wybierz miasto

wynajem samochodów Kłodzko

Oferta

Wynajem samochodów Kłodzko tanio

Wypożyczalnia samochodów Kłodzko - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Kłodzko

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Obecnie używanie aut osobowych jest czymś codziennym oraz zdecydowanie naturalnym. Samochody umożliwiają nam komfortowo przewozić nieporęczne rzeczy, podróżować szybko na długich odległościach, lecz przede wszystkim stają się ważnym narzędziem w pracy Mnóstwo osób prywatnych ma niesamowicie daleko do miejsca pracy i dojechanie tam bez samochodu byłoby naprawdę skomplikowane. Z drugiej strony mamy biznesmenów, jacy stale jeżdżą służbowo. Dla takich osób auto nie tylko powinno być niezawodne, jednak i ładne bowiem może mieć to wpływ na prestiż całej firmy. Nasza wypożyczalnia samochodów w Kłodzku jest w stanie wypełnić preferencje każdego, dopasowując własne usługi naprawdę elastycznie oraz zawsze zapewniając atrakcyjny poziom cen. Jest to możliwe dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu. Podczas całej naszej działalności w każdej sytuacji niesamowicie dokładnie obserwowaliśmy i analizowaliśmy rynek, by tym samym doskonale przystosować się do aktualnych wymagań Klienta. Dziś wynajem samochodów w Kłodzku jest u nas tym samym tani, elastyczny oraz komfortowy. Umowy skonstruowane są w taki sposób, żeby były maksymalnie zrozumiałe, a elastyczność usług to przede wszystkim opcja dobrania czasu wynajmu do własnych preferencji. Jednocześnie nasza wypożyczalnia aut w Kłodzku niesamowicie efektywnie inwestuje w swoją flotę aut. Zarządzamy samochodami z praktycznej dowolnej klasy, o różnorodnych gabarytach i pojemnościach silników, by móc oferować duże możliwości oraz tym samym umożliwiać własnym Klientom wynajmowanie tego typu aut jakie faktycznie są im potrzebne.

Wynajem samochodów Kłodzko - Speedy Car

Dlaczego warto Z całą pewnością mnóstwo osób niesamowicie poważnie zastanawia się dzisiaj nad tym, dlaczego to właśnie nasz wynajem aut w Kłodzku jest tak wartościowy oraz co przede wszystkim sprawia, iż nasza propozycja jest tak konkurencyjna. Bez wątpienia pojawiają się też obawy związane z tym, iż niewielka cena usług będzie prognozą słabego stanu technicznego aut i dużego poziomu zaniedbania ich stanu wizualnego. Jest jednak absolutnie przeciwnie, o czym każda osoba może przekonać się nawet w tej chwili. Możliwość zapewnienia doskonałego stanu naszej floty aut jest efektem pokaźnego doświadczenia oraz profesjonalnie realizowanej polityki wypożyczalni. Samochody są często poddawane przeglądom technicznym, jak i serwisowane w oparciu o dobrej jakości podzespoły nieustannie w profesjonalnych warsztatach. Poprzez dobrą politykę firmy wypożyczalnia samochodów w Kłodzku tanio może oferować na wynajem wszystkie samochody, zawsze niezależnie od faktu na jak długo ma być sam wynajem. Z dużą przyjemnością chcielibyśmy również poinformować o tym, iż jako jedyni w branży tak znacząco uprościliśmy cały proces wypożyczania W tym przypadku oparte jest to na przygotowaniu małych formularzy, przekazaniu najważniejszych dokumentów oraz wpłaceniu kaucji za wynajęte auto. Pełen proces wynajmowania jest szybki, nieskomplikowany oraz niesamowicie wygodny dla naszych Klientów. Warto zapoznać się dokładnie z naszymi usługami już dzisiaj, kontaktując się osobiście z doświadczonymi i uprzejmymi konsultantami jacy sprawnie udzielą wyjaśnień na wszelkie pytania. Auta w idealnym stanie technicznym to zawsze bezpieczeństwo, a elastyczność daje całkowitą swobodę dobrania oferty do preferencji.

wypożyczalnia samochodów Kłodzko tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Kłodzko tanio

Nasza solidna oraz doświadczona wypożyczalnia nie mogłaby osiągnąć tak wspaniałego sukcesu, gdyby nie nieustanne dążenie do założeń jakie przed nami ustawiliśmy Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Kłodzku to jednocześnie firma, która niesamowicie poważnie podchodzi do całej kwestii utrzymania aut w naprawdę dobrym stanie technicznym. Te samochody są stale sprawdzane oraz serwisowane na bieżąco, z wykorzystaniem dobrych podzespołów Dla nas naturalnie najważniejszy był Klient, jego zadowolenie z wynajmu, lecz i również i najlepsze możliwe poczucie bezpieczeństwa.

Cennik

Wynajem samochodów Kłodzko tanio

Cennik wynajmu samochodu w Kłodzku (ceny netto)

MODEL CENNIK
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Ford KA od 49 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Nissan Micra od 59 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Skoda Fabia (kombi) od 66 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Renault Clio od 69 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Ford Focus (kombi) od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Skoda Rapid od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Peugeot 301 od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Opel Astra 4 od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Fiat Punto EVO od 89 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Skoda Octavia (kombi) od 99 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Ford Mondeo (kombi) od 99 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Skoda Fabia III (kombi) + LPG od 109 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Opel Meriva od 109 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Seat Leon od 115 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Ford Focus (kombi) od 115 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Peugeot 308 od 115 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Dacia Doker VAN od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko VW Jetta od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Peugeot Partner 7 os. od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Toyota Avensis od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Opel Insignia od 119 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko VW Golf VII od 129 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Nissan Qashqai od 139 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Ford Kuga od 169 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Renault Trafic 9 os. od 199 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Peugeot Boxer 10 EURO od 249 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Jaguar XF 4,2 od 290 zł
wynajem samochodów tanio Kłodzko Renault Traffic - 9os 190 zł 190 zł 190 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Kłodzko tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: dolnyslask@speedy-car.pl
Adres: Kłodzko

Real Time Analytics