wypożyczalnia samochodów Kępno +48 794-402-434

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Kępnie

wynajem samochodów Kępno

Wybierz miasto

wynajem samochodów Kępno
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Kępno tanio

Wypożyczalnia samochodów Kępno - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Kępno

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Szukając usług związanych z wynajmem wozów z pewnością każdy ma nadzieję na przystępne ceny, lecz także i na dobrą jakość oferty, czyli na przykład na dobry stan techniczny wypożyczanych aut. Dla naszej firmy jest to zdecydowanie osiągalne, gdyż od samego startu swojej działalności stawialiśmy na wysoką wygodę jak i bezpieczeństwo naszych Klientów. W ten sposób wypożyczalnia samochodów w Kępnie stała się niesłychanie konkurencyjna, zapewniając dobre warunki jak i ogromny wybór pojazdów. Samochody absolutnie nie są już współcześnie luksusem. To zazwyczaj istotne narzędzie pracy, jakie umożliwia nam zarabiać pieniądze, jednak w krótkim czasie przemierzać również duże odległości. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w swoją firmę, jak i w naszą obsługę Klienta, jesteśmy w stanie oferować wartościowe usługi, oferując wynajem oczywiście firmom, lecz i osobom prywatnym, bez znaczenia od wymagań. Nasza propozycja to przede wszystkim szeroka gama aut z różnych klas, przez co na pewno każdy znajdzie tu coś idealnego dla siebie. Równocześnie też wynajem samochodów w Kępnie w naszej firmie może być bardzo prosty poprzez wyraźne zmniejszenie formalności niezbędnych podczas podpisywania umowy. Wartym dodania jest także fakt, że choć wypożyczalnia samochodów w Kępnie tanio posiada własne pojazdy, to jednocześnie gwarantuje wygodę jak i bezpieczeństwo podróżowania. Jest to możliwe dzięki dbaniu o stan techniczny aut. Auta regularnie naprawiamy na markowych podzespołach oraz w dobrych warsztatach, przez co ich stan nigdy nie pozostawia ani grama wątpliwości.

Wynajem samochodów Kępno - Speedy Car

Dlaczego warto O tym, że opłaca się korzystać z oferowanych przez nas możliwości, bez wątpienia doskonale świadczą liczne komentarze wszystkich naszych szczęśliwych Klientów, jakich to liczba systematycznie rośnie. Najważniejsze są jednak czyny, nie piękne słowa, i wobec tego staramy się oferować usługi, jakie są maksymalnie dopasowane do wymagań. Elastyczność całej oferty z pewnością czyni naszą działalność naprawdę konkurencyjną. Wypożyczalnia aut w Kępnie, którą zarządzamy, nie jest tym samym dedykowana jedynie firmom, jacy to regularnie muszą wypożyczać pojazdy przez dłuższy okres czasu. Na przystępną cenę mogą bowiem u nas liczyć też osoby prywatne, nawet jeśli poszukują pojazdu jedynie na jeden dzień. Za każdym razem jesteśmy w stanie zaproponować ofertę atrakcyjną, i to w każdym calu. Opłaca się skorzystać z naszej oferty też z tego powodu, że zawsze liczy się dla nas Klient oraz jego satysfakcja. Zapewniamy fachową oraz uczynną obsługę klienta, najlepsze pakiety ubezpieczeń, opcję dopasowania wyposażenia pojazdu do wymagań, a przy tym zapewniamy bezpieczeństwo, bowiem troszczymy się o samochody, jakie zawsze są w świetnym stanie technicznym. Choć jest to naprawdę tania wypożyczalnia samochodów w Kępnie to jednocześnie pojazdy nie są zdezelowane. W większości to nowe roczniki cenionych marek aut, regularnie serwisowane w najlepszych serwisach i z bardzo dobrze wysprzątanym wnętrzem. Na pewno zaskoczy Państwa to, że za tak niewielkie pieniądze będzie można dostać usługi na najwyższym poziomie, jakie wcale nie są gwarantowane w innych firmach.

wypożyczalnia samochodów Kępno tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Kępno tanio

Z całą pewnością nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Kępnie może pochwalić się wieloma istotnymi zaletami, jakie są przede wszystkim efektem usilnego trzymania się misji wypożyczalni, jaką stworzyliśmy na początku jej istnienia. Zawsze chcieliśmy stać się konkurencyjni nie jedynie dzięki cenom, lecz i świetnej sprawności aut, jakie są wygodne też dzięki dbaniu o wnętrze oraz ogólny wygląd. Co więcej od początku stawialiśmy na duże zróżnicowanie, przez co dzisiejsza flota aut jest bardzo mocno rozbudowana i umożliwia dobrać pojazd do własnych potrzeb.

Cennik

Wynajem samochodów Kępno tanio

Cennik wynajmu samochodu w Kępnie (ceny netto) - MINIMUM 4 DOBY

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kępno Kia Picanto 65 zł 65 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Kępno Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kępno Kia Rio 79 zł
wynajem samochodów Kępno Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kępno Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kępno Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kępno tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kępno Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kępno Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kępno Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kępno Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kępno Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kępno Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKępno Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKępno Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kępno Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

Kontakt

Wynajem samochodów Kępno tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: Kępno

Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl