wypożyczalnia samochodów Kalisz +48 794-402-434

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Kaliszu

wynajem samochodów Kalisz

Wybierz miasto

wynajem samochodów Kalisz
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Kalisz tanio

Wypożyczalnia samochodów Kalisz - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Kalisz

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Nowoczesne wypożyczalnie aut to miejsca, w których powinniśmy mieć opcję bezpiecznego, wygodnego, a i równocześnie taniego wynajmowania aut w bardzo porządnym stanie technicznym. Korzystanie z takich usług bez wątpienia przyda się osobom prywatnym, na przykład w razie konieczności ekspresowego dostania się do odległego miejsca, bądź zwyczajnej awarii auta prywatnego, jaka to niestety często ma miejsce w najmniej odpowiednim momencie. To jednak także doskonałe wyjście dla biznesmenów Nie każda firma korzysta z aut na co dzień i utrzymanie własnej floty aut staje się w takiej sytuacji absolutnie nieopłacalne. Nasza wypożyczalnia samochodów w Kaliszu przygotowała ofertę na tyle wygodną iż niesamowicie prosto dopasować ją do konkretnych wymagań Jako sprawdzona i zaufana na rynku firma, zapewniamy swoim Klientom pełne bezpieczeństwo, dbając o dobry stan techniczny aut. Nie dopuszczamy do tego, żeby pojazdy wyjeżdżały na drogę zepsute nieustannie je naprawiając i poddając regularnym badaniom technicznym. Jednocześnie także nasz wynajem samochodów w Kaliszu będzie niesamowicie wygodny i szybki. Osiągnęliśmy ów cel poprzez wyraźne zmniejszenie formalności niezbędnych do spełnienia. Można niesamowicie szybko skorzystać z oferowanych usług i cieszyć się komfortowym samochodem dobranym do preferencji Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą usług, które oferuje nasza wypożyczalnia aut w Kaliszu. Szeroki wybór pojazdów, przystępne warunki cenowe i profesjonalne podejście do naszych Klientów to zalety które mogą utwierdzić Państwa w zrobieniu trafionego wyboru.

Wynajem samochodów Kalisz - Speedy Car

Dlaczego warto Same słowa to naturalnie absolutnie zbyt mało, aby mieć absolutną pewność, iż usługi wykonywane są na dobrym poziomie. Opłaca się zwyczajnie skontaktować się z nami i na własnej skórze przekonać się o fakcie iż nigdy nie wypowiadamy słów na wiatr. Zapewniamy że wyłącznie tu wynajem aut w Kaliszu nie wiąże się z niesamowicie wysokimi kosztami a i jednocześnie, iż zapewniamy jedynie zadbane pojazdy. Każdy samochód przechodzi rygorystyczne przeglądy techniczne, a i zawsze przed oddaniem go Klientowi będzie on skrupulatnie czyszczony i naturalnie tankowany pod korek Co jednak jeszcze istotniejsze w przypadku oferowanych usług można mieć do wyboru ogromną gamę pojazdów z wielu segmentów. Mamy auta dopasowane do wielu potrzeb, w tym pojazdy duże i pojemne, z których pomocą da się łatwo przewieźć nawet duże rzeczy. Dokładamy najwyższych starań do tego, aby nasza wypożyczalnia samochodów w Kaliszu tanio oferowała swoje usługi, lecz nie poprzez obniżenie ich jakości. Poprzez porządnie naszykowaną politykę wypożyczalni byliśmy w stanie wyraźnie ograniczyć formalności. Oznacza to, iż można skorzystać z oferowanych usług niesamowicie szybko, wypełniając kilka formularzy i przedstawiając najważniejsze dokumenty. Pobieramy także stosunkowo niewielkie kaucje, a i odpowiednio ubezpieczamy swoje samochody, aby poprawić poziom bezpieczeństwa. Naprawdę warto korzystać z pomocy specjalistów wypożyczalni stawiającej na najlepsze samochody, ogromną wygodę jak i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie trzeba nam ufać na słowo, lecz za każdym razem możesz przetestować nasze usługi na własną rękę.

wypożyczalnia samochodów Kalisz tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Kalisz tanio

Nasza działalność od samego startu oparta była na paru zasadach, których wiernie trzymamy się do dzisiaj i które oferują najwyższą jakość usług. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Kaliszu przede wszystkim zawsze kieruje się wygodą Naszych klientów. Przekłada się to na najwyższy poziom bezpieczeństwa, przejrzyste umowy, mało formalności, a i naturalnie na dużą elastyczność usług, które każdy dopasuje dokładnie do swoich potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z proponowanych usług i do wyboru auta idealnie dobranego do potrzeb.

Cennik

Wynajem samochodów Kalisz tanio

Cennik wynajmu samochodu w Kaliszu (ceny netto) - MINIMUM 3 DOBY

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kalisz Kia Picanto 65 zł 65 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Kalisz Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kalisz Kia Rio 79 zł
wynajem samochodów Kalisz Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kalisz Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kalisz Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kalisz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kalisz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kalisz Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kalisz Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kalisz Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kalisz Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kalisz Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKalisz Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKalisz Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kalisz Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

Kontakt

Wynajem samochodów Kalisz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: Kalisz

Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl