Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Gubinie

wynajem samochodów Gubin

Wybierz miasto

wynajem samochodów Gubin

Oferta

Wynajem samochodów Gubin tanio

Wypożyczalnia samochodów Gubin - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Gubin

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Aby cieszyć się wynajętym samochodem w dobrej cenie, oraz równocześnie dostać gwarancję jego idealnego stanu technicznego, bez wątpienia warto zainteresować się tą ofertą. Jesteśmy dzisiaj liderem na rynku, gwarantując wszystkim Klientom dobry standard obsługi, elastyczne umowy, świetne warunki cenowe, jak i równocześnie pokaźną flotę samochodów. Ta wypożyczalnia samochodów w Gubinie to miejsce, któremu zdecydowanie można ufać i na którym bez wątpienia nikt się nie zawiedzie. Nasza propozycja opiera się w głównej mierze na bogatej flocie pojazdów, jakie można prosto dobrać do indywidualnych wymagań. Mamy pojazdy z różnorodnych segmentów, a więc łatwo można wybierać spośród aut małych oraz bardzo dużych, bogato czy mniej bogato wyposażonych, bądź też z silnikami dopasowanymi doskonale do wymagań. Jesteśmy pewni tego iż realizowany przez nas wynajem aut w Gubinie sprosta oczekiwaniom każdej osoby oraz nie nadwyręży nadmiernie portfela. Dokładamy wszelkich starań przy tym, żeby pojazdy były za każdym razem w idealnym stanie technicznym. Nasze pojazdy regularnie przechodzą badania, natomiast jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, to od razu oddajemy je do serwisu w dobrych warsztatach. Naszykowana przez naszą firmę propozycja dedykowana jest naturalnie tak osobom prywatnym, jak i biznesmenom, którym przykładowo nie opłaca się utrzymywanie własnej floty samochodów. Z tą pomocą wynajęcie samochodu nie musi być ani drogie, ani tez niewygodne. Zmniejszyliśmy bowiem wszelkie formalności powiązane z wynajmowaniem do minimum. Dzięki temu wynajem samochodów w Gubinie w tej wypożyczalni stał się niezwykle łatwy, dając gwarancję korzystania z najdoskonalszych usług na rynku.

Wynajem samochodów Gubin - Speedy Car

Dlaczego warto Licznym osobom wypożyczanie pojazdów na pewno może kojarzyć się z niesamowicie dużymi cenami. Co gorsza, niejednokrotnie mamy obawy powiązane ze stanem technicznym samochodów. Na nieszczęście dużo firm wyraźnie nie troszczy się o flotę swoich pojazdów, jaka nie tylko nie wygląda odpowiednio wizualnie, jednak w głównej mierze jest zaniedbana technicznie. Podróż takim pojazdem to niewielki komfort i zmniejszenie bezpieczeństwa podróży. W naszej wypożyczalni takich problemów absolutnie nie ma i jest to jedna z najistotniejszych cech, jakimi jesteśmy w stanie się poszczycić. Wypożyczalnia aut w Gubinie bardzo poważnie podchodzi do kwestii wygody oraz bezpieczeństwa swoich Klientów. Dbamy o to, żeby pojazdy były w idealnym stanie technicznym, a do tego często je sprzątamy, a więc każda osoba korzystająca z tych usług jeździ samochodem czystym oraz bezpiecznym. Pomimo tego wszystkiego jest to wciąż najtańsza wypożyczalnia samochodów w Gubinie i warto przekonać się o tym już teraz. Elastyczne umowy to następna zaleta, dzięki jakiej każdy nasz Klient jest w stanie łatwo dopasować okres wynajmu samochodu do swoich wymagań. Niezależnie od czasu trwania usługa zawsze będzie konkurencyjna cenowo. Umożliwiamy też ekspresowy wynajem, zmniejszając formalności do minimum, jak i dodatkowo upraszczamy też zwrot auta, jaki jest komfortowy oraz w każdej sytuacji przystosowany do preferencji. Ta propozycja bez wątpienia sprosta oczekiwaniom każdej osoby oraz umożliwi cieszyć się wygodą podróżowania w niedrogich, sprawnych oraz dobrze wyposażonych samochodach. Zachęcamy chociażby teraz do kontaktu oraz do zaznajomienia się z naszymi dużymi możliwościami.

wypożyczalnia samochodów Gubin tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Gubin tanio

Każda porządna firma może osiągnąć sukces w głównej mierze dzięki usilnemu trzymaniu się nakreślonych założeń oraz ciągłemu dążeniu do ich realizacji. Tak jest także w naszym przypadku. Wypożyczalnia samochodów w Gubinie tanio wykonuje własne usługi, co było możliwe dzięki ciągłemu inwestowaniu w siebie, rzetelnemu sprawdzaniu wymagań Klientów i stawianiu na pełną sprawność samochodów. Tą ważną misją jest zwiększenie dostępności wynajmowania pojazdów. Konkurencyjne ceny, zrozumiałe umowy oraz mnóstwo pojazdów umożliwiają nam ową misję realizować.

Cennik

Wynajem samochodów Gubin tanio

Cennik wynajmu samochodu w Gubinie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Gubin Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Gubin Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Gubin Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Gubin Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Gubin tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Gubin Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Gubin Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Gubin Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Gubin Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Gubin Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Gubin Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikGubin Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikGubin Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Gubin Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Gubin tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 576664363
E-mail: lubuskie@speedy-car.pl
Adres: Gubin