Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Goleniowie

wynajem samochodów Goleniów

Wybierz miasto

wynajem samochodów Goleniów

Oferta

Wynajem samochodów Goleniów tanio

Wypożyczalnia samochodów Goleniów - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Goleniów

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wypożyczanie pojazdów w dzisiejszych czasach zdecydowanie nie musi być niemiłym obowiązkiem. Pojawiają się naturalnie sytuacje, w jakich to musimy skorzystać z auta wypożyczonego, bo nasze przykładowo się zepsuło, lub też na co dzień nie posiadamy auta bowiem nie opłaca nam się go utrzymywać, natomiast nagła sytuacja wymaga tymczasem skorzystania z niego. Wielu osobom usługi tego rodzaju kojarzą się z wielkimi kosztami, lecz nasza wypożyczalnia doskonale pokazuje, iż naprawdę nie musi to stać się normą. Nasza profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Goleniowie to miejsce, gdzie każda osoba może odszukać świetnie dopasowany do wymagań pojazd i korzystać z niego na elastycznych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu przystępności cen. Posiadamy pojazdy z wielu klas, w tym pojazdy naprawdę duże i pojemne, które doskonale sprawdzą się przykładowo do przewożenia dużych rzeczy. Naprawdę wierzymy w to, iż wynajem samochodów w Goleniowie w naszej firmie będzie dużą przyjemnością też dzięki dużemu ograniczeniu formalności. Pojazd da się wypożyczyć dzięki temu szybko i na zrozumiałych warunkach, a wiec bez ukrytych opłat i dopisków z gwiazdkami. Pracując w branży od długiego czasu zdobyliśmy ogromne doświadczenie, jak i zaskarbiliśmy sobie ufność wielu Klientów. Wypożyczalnia aut w Goleniowie zapewnia ogromną wygodę tak osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom potrzebującym natychmiast skorzystać z auta i przykładowo odbyć podróż biznesową. Na pewno sprostamy wszystkim oczekiwaniom i w każdym przypadku zaproponujemy atrakcyjną ofertę cenową, która to nie spustoszy żadnego portfela.

Wynajem samochodów Goleniów - Speedy Car

Dlaczego warto Naturalnie wspaniałe słowa to najczęściej za mało, by namówić kogoś do skorzystania z danych usług. W naszym przypadku tymczasem słowa od razu się materializują, co da się ocenić nawet w tej chwili. Wynajem aut w Goleniowie opiera się o pojazdy porządnej marki, z wielu różnorodnych segmentów i z naprawdę bogatym, a więc i wygodnym, wyposażeniem. Nie trzeba też ufać naszej firmie na słowo, ponieważ wystarczy przetestować samodzielnie iż wszystkie te pojazdy są w doskonałym stanie technicznym. Oferując gwarancję satysfakcji oczywiście przykładamy również dużą uwagę do czystości wszystkich samochodów, troszcząc się o to, by docierały one do Klienta czyste i naszykowane nawet do dalszej drogi. Naturalnie naprawdę ważne jest tutaj to, iż nasza wypożyczalnia samochodów w Goleniowie za niską cenę realizuje wszystkie usługi, gwarantując równocześnie ich najwyższą jakość. Stawiamy na profesjonalne i uczciwe podejście do Naszych klientów. Objawia się to na przykład tym, iż nie posiadamy żadnych ukrytych opłat. Zawsze spisywana umowa jest przejrzysta, a mało tego Klienci już na samym początku otrzymują pełne informacje powiązane z wszelkimi kosztami dla wynajmowania. To dokładnie z tego powodu zaufało naszej firmie tak wiele ludzi i jesteśmy w stanie dziś radować się miejscem lidera w branży. Obdarzenie zaufaniem dokładnie nas przyniesie korzyści każdej osobie, niezależnie od faktu czy chcemy wypożyczyć pojazd do celów prywatnych, czy może jednak biznesowych. Tutaj każda osoba dopasuje umowę do wymagań i skorzysta z takich usług, które faktycznie są niezbędne.

wypożyczalnia samochodów Goleniów tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Goleniów tanio

Profesjonalna i równocześnie najtańsza wypożyczalnia samochodów w Goleniowie jest efektem wszystkich nieustannych starań o realizację wszystkich postawionych wcześniej celów. Przede wszystkim niesamowicie zależy naszej firmie na bezpieczeństwie naszych Klientów, które objawia się poprzez przejrzyste umowy jak i dbałość o stan techniczny aut. Idąc tymczasem naprzeciw potrzebom wszystkich Klientów, staramy się dostarczać usługi maksymalnie elastyczne, a więc takie, które da się dopasować do wymagań i w jakich to należy płacić tylko za to, z czego faktycznie się korzysta.

Cennik

Wynajem samochodów Goleniów tanio

Cennik wynajmu samochodu w Goleniowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Goleniów Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Goleniów Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Goleniów Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Goleniów Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Goleniów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Goleniów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Goleniów Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Goleniów Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Goleniów Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Goleniów Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Goleniów Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikGoleniów Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikGoleniów Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Goleniów Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Goleniów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 576664363
E-mail: zachpom@speedy-car.pl
Adres: Goleniów