Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Głogowie

wynajem samochodów Głogów

Wybierz miasto

wynajem samochodów Głogów

Oferta

Wynajem samochodów Głogów tanio

Wypożyczalnia samochodów Głogów - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Głogów

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Nowoczesne wypożyczalnie aut to miejsca, gdzie powinniśmy mieć możliwość bezpiecznego, wygodnego, a i jednocześnie niedrogiego pożyczania aut w naprawdę dobrym stanie technicznym. Korzystanie z tego typu usług na pewno przydaje się osobom prywatnym, chociażby w razie konieczności szybkiego dostania się do odległego miejsca, bądź zwykłej awarii samochodu prywatnego, która to na nieszczęście często ma miejsce w najmniej dogodnym momencie. To jednak również doskonałe wyjście dla firm Nie każda firma musi korzystać z aut każdego dnia i utrzymywanie swojej floty aut staje się w tego rodzaju sytuacji zupełnie nieopłacalne. Nasza wypożyczalnia samochodów w Głogowie naszykowała ofertę na tyle wygodną że bardzo łatwo dopasować ją do indywidualnych wymagań Jako pewna i ceniona na rynku wypożyczalnia gwarantujemy własnym Klientom pełne bezpieczeństwo, troszcząc się o doskonały stan techniczny pojazdów. Nie chcemy dopuścić do tego, aby auta wyjechały na drogę niesprawne, regularnie je naprawiając i poddając regularnym przeglądom technicznym. Jednocześnie również nasz wynajem samochodów w Głogowie będzie bardzo komfortowy i szybki. Osiągnęliśmy ten cel poprzez duże zmniejszenie formalności wymaganych do spełnienia. Można bardzo ekspresowo skorzystać z oferowanych usług i cieszyć się komfortowym pojazdem dobranym do preferencji Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą usług, które zapewnia nasza wypożyczalnia aut w Głogowie. Ogromny wybór aut, konkurencyjne warunki cenowe i fachowe podejście do Klienta to zalety które mogą utwierdzić Państwa w dokonaniu trafnego wyboru.

Wynajem samochodów Głogów - Speedy Car

Dlaczego warto Same słowa to oczywiście stanowczo za mało, aby dostać absolutną gwarancję że usługi wykonywane są na dobrym poziomie. Opłaca się po prostu skontaktować się z naszą firmą i osobiście przekonać się o fakcie że absolutnie nie wypowiadamy słów na wiatr. Zapewniamy że tylko tutaj wynajem aut w Głogowie nie wiąże się z bardzo dużymi opłatami, a i równocześnie, że gwarantujemy jedynie zadbane samochody. Każdy samochód przechodzi rygorystyczne przeglądy techniczne, a i w każdej sytuacji przed oddaniem go Klientowi będzie on skrupulatnie czyszczony i oczywiście tankowany pod korek Co jednak jeszcze istotniejsze w przypadku oferowanych usług można mieć do wybrania dużą gamę pojazdów z wielu klas. Mamy samochody dostosowane do wielu wymagań, w tym pojazdy duże i pojemne, z których pomocą da się szybko przetransportować nawet gabarytowe rzeczy. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasza wypożyczalnia samochodów w Głogowie za niską cenę zapewniała własne usługi, lecz nie kosztem ich jakości. Poprzez porządnie naszykowaną politykę wypożyczalni byliśmy w stanie wyraźnie ograniczyć formalności. Oznacza to, że można skorzystać z oferowanych usług bardzo ekspresowo, wypełniając kilka formularzy i przedstawiając podstawowe dokumenty. Pobieramy również naprawdę niskie kaucje, a i dobrze ubezpieczamy własne pojazdy, aby poprawić poziom bezpieczeństwa. Naprawdę warto korzystać z pomocy fachowców wypożyczalni stawiającej na najlepsze pojazdy, ogromną wygodę i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie trzeba nam wierzyć na słowo, lecz zawsze będziesz mógł przetestować nasze usługi osobiście.

wypożyczalnia samochodów Głogów tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Głogów tanio

Nasza działalność od samego początku oparta była na kilku zasadach, których stale trzymamy się do dzisiaj i które gwarantują najwyższą jakość usług. Tania wypożyczalnia samochodów w Głogowie przede wszystkim w każdej sytuacji kieruje się wygodą Naszych klientów. Przekłada się to na najwyższy poziom bezpieczeństwa, zrozumiałe umowy, mało formalności, a i oczywiście na dużą elastyczność usług, które każda osoba dopasuje dokładnie do osobistych potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i do wybrania samochodu świetnie dopasowanego do potrzeb.

Cennik

Wynajem samochodów Głogów tanio

Cennik wynajmu samochodu w Głogowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Głogów Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Głogów Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Głogów Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Głogów Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Głogów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Głogów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Głogów Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Głogów Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Głogów Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Głogów Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Głogów Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikGłogów Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikGłogów Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Głogów Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Głogów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: Głogów@speedy-car.pl
Adres: Głogów