Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Bełchatowie

wynajem samochodów Bełchatów

Wybierz miasto

wynajem samochodów Bełchatów

Oferta

Wynajem samochodów Bełchatów tanio

Wypożyczalnia samochodów Bełchatów - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Bełchatów

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wynajmowanie aut obecnie absolutnie nie musi być niemiłym obowiązkiem. Zdarzają się naturalnie sytuacje, w których to musimy skorzystać z samochodu wynajętego, bo nasze choćby się popsuło, bądź też na co dzień nie posiadamy samochodu bo nie opłaca nam się go finansować, natomiast pilna sytuacja wymaga tymczasem skorzystania z niego. Licznym osobom usługi tego rodzaju kojarzą się z spektakularnymi kosztami, lecz nasza wypożyczalnia doskonale udowadnia, że naprawdę nie musi to stać się normą. Nasza nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Bełchatowie to miejsce, gdzie każda osoba może znaleźć idealnie dopasowany do potrzeb wóz oraz korzystać z niego na elastycznych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu przystępności cen. Oferujemy pojazdy z liczny klas, w tym auta naprawdę duże oraz pojemne, które doskonale sprawdzą się choćby do przewożenia dużych przedmiotów. Naprawdę wierzymy w to, że wynajem samochodów w Bełchatowie w naszej wypożyczalni stanie się dużą przyjemnością także dzięki poważnemu ograniczeniu formalności. Pojazd da się wypożyczyć tym samym ekspresowo oraz na przejrzystych warunkach, a wiec bez niespodziewanych kosztów oraz dopisków z gwiazdkami. Działając na rynku od wielu lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie, a i zaskarbiliśmy sobie zaufanie wielu Klientów. Wypożyczalnia aut w (miasto) zapewnia dużą wygodę tak osobom prywatnym, jak i firmom potrzebującym szybko skorzystać z pojazdu oraz choćby odbyć podróż służbową. Z pewnością sprostamy wszelkim wymaganiom oraz za każdym razem zaproponujemy konkurencyjną ofertę cenową, jaka to nie opróżni żadnego portfela.

Wynajem samochodów Bełchatów - Speedy Car

Dlaczego warto Naturalnie piękne słowa to zazwyczaj za mało, by przekonać kogoś do wypróbowania danych usług. W naszym przypadku tymczasem słowa natychmiast się materializują, co da się ocenić nawet teraz. Wynajem aut w Bełchatowie oparty jest o pojazdy porządnej marki, z wielu różnorodnych klas oraz z naprawdę bogatym, przez co i wygodnym, wyposażeniem. Nie trzeba również ufać naszej firmie na słowo, bowiem wystarczy przetestować osobiście, że wszystkie nasze pojazdy są w świetnym stanie technicznym. Zapewniając gwarancję zadowolenia oczywiście przykładamy też dużą uwagę do czystości wszystkich pojazdów, dbając o to, by docierały one do Klienta czyste oraz gotowe nawet do dalszej drogi. Oczywiście naprawdę ważne będzie tutaj to, że nasza wypożyczalnia samochodów w Bełchatowie tanio realizuje wszystkie usługi, gwarantując równocześnie ich najwyższą jakość. Stawiamy na fachowe oraz rzetelne podejście do Klienta. Objawia się to chociażby tym, że nie stosujemy żadnych niespodziewanych kosztów. Zawsze spisywana umowa będzie przejrzysta, a do tego Klienci już na samym początku otrzymują pełne informacje powiązane z wszelkimi kosztami dla wypożyczania. To dokładnie z tego powodu zaufało naszej firmie tak dużo osób oraz jesteśmy w stanie obecnie radować się miejscem lidera na rynku. Obdarzenie zaufaniem dokładnie nas zapewni korzyści każdemu, niezależnie od tego czy chcemy wypożyczyć wóz do celów prywatnych, czy może jednak biznesowych. Tutaj każdy przystosuje umowę do potrzeb oraz skorzysta z takich usług, które naprawdę są potrzebne.

wypożyczalnia samochodów Bełchatów tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Bełchatów tanio

Profesjonalna oraz równocześnie najtańsza wypożyczalnia samochodów w Bełchatowie jest efektem wszystkich usilnych starań o zrealizowanie wszystkich postawionych wcześniej założeń. W głównej mierze niesamowicie zależy naszej firmie na bezpieczeństwie Klientów, które jest oferowane poprzez uczciwe umowy i dbałość o stan techniczny pojazdów. Idąc tymczasem naprzeciw preferencjom wszystkich Klientów, chcemy dostarczać usługi jak najbardziej wygodne, a więc takie, które da się dobrać do potrzeb oraz w których to płaci się tylko za to, z czego naprawdę się będzie korzystało.

Cennik

Wynajem samochodów Bełchatów tanio

Cennik wynajmu samochodu w Bełchatowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Bełchatów Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Bełchatów Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Bełchatów Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Bełchatów Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bełchatów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Bełchatów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bełchatów Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Bełchatów Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Bełchatów Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Bełchatów Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Bełchatów Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikBełchatów Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikBełchatów Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Bełchatów Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Bełchatów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 574796700
E-mail: lodzkie@speedy-car.pl
Adres: Bełchatów