Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Augustowie

wynajem samochodów Augustów

Wybierz miasto

wynajem samochodów Augustów

Oferta

Wynajem samochodów Augustów tanio

Wypożyczalnia samochodów Augustów - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Augustów

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Możliwość wypożyczenia auta obecnie to oczywiście wielka wygoda, którą z pewnością docenia mnóstwo osób. Niestety jednak usługi firm wypożyczających auta mogą być naprawdę zróżnicowane, nie jedynie pod kątem ceny. Nie każda wypożyczalnia będzie przykładała dużą uwagę do stanu technicznego dostarczanych aut, co niestety jest dużym błędem. Takiego typu samochody to o wiele mniejszy komfort podróżowania, jednak w głównej mierze jest to zwyczajnie mało bezpieczne, bowiem zepsute auto kieruje się o wiele mniej komfortowo. To właśnie wyróżnia naszą wypożyczalnię na rynku. Wypożyczalnia samochodów w Augustowie naturalnie na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klienta, a to naturalnie ma przełożenie właśnie na dbałość o stan techniczny samochodów, jednak i na przygotowywanie przejrzystych umów. Chcemy zagwarantować najwyższy możliwy poziom usług, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Naprawdę wierzymy w to, że wieloletnie doświadczenie zwiększa poziom zaufania wobec naszej wypożyczalni, przekładając się na ogromne zadowolenie. Wynajem samochodów w Augustowie, w przypadku naszej wypożyczalni, jest naprawdę wygodny. Regularnie powiększamy bowiem swoją flotę aut, która liczy obecnie wiele samochodów z bardzo różnych segmentów. Tutaj dzięki temu każdy może odnaleźć coś idealnie przystosowanego do swoich wymagań. Odpowiednie auta znajdą nie jedynie osoby prywatne, jednak też i firmy, które potrzebują samochodów między innymi do wyjazdów służbowych. Nasza wypożyczalnia aut w Augustowie może rozwiązać sporo trudności, w których to niezbędne jest skorzystanie z pojazdu. Niezwykle często jest to przykładowo komfortowa opcja na korzystanie z auta zastępczego, kiedy nasz osobisty jest uszkodzony po kolizji. Korzystanie z naszej wypożyczalni, oraz z naszej wygodnej propozycji, to jednak zwyczajnie ogromna wygoda, którą to na pewno każdy doceni.

Wynajem samochodów Augustów - Speedy Car

Dlaczego warto Niezwykle często wynajmowanie pojazdów może kojarzyć nam się z całkiem wysokimi kosztami jak i autami w słabym stanie technicznym. To nie zachęca naturalnie do korzystania z oferty tego typu, szczególnie, jak są one wyjątkowo kosztowne. Wynajem aut w Augustowie realizowany przez naszą wypożyczalnię jest jednak zdecydowanie inny oraz to właśnie z tego powodu jesteśmy w stanie pochwalić się tak wspaniałą popularnością. U nas niskie ceny nie są poprzez obniżenie stanu technicznego auta bądź możliwościami ich wyboru. Aut posiadamy bardzo dużo, a do tego dokładnie troszczymy się o stan techniczny wszystkich z nich. Przy korzystaniu z naszych usług Klienci za każdym razem otrzymują auta wysprzątane, umyte, zatankowane pod korek oraz sprawne technicznie, co ma przełożenie oczywiście na poczucie bezpieczeństwa jak i komfort podróżowania. W parze z niskimi cenami oraz wysokim komfortem idzie u nas też elastyczność wynajmu, a do tego także prostota samej umowy. Chcemy, najbardziej jak to możliwe, ułatwiać proces wynajmowania aut. Nasza wypożyczalnia samochodów w Augustowie za niską cenę oferuje możliwość wynajmu na dowolny okres czasu, zarówno dla prywatnych klientów, jak i oczywiście dla przedsiębiorców. Cieszymy się tak dużym zaufaniem na rynku dzięki naszemu nieustannemu dążeniu do osiągania założeń, które ustawiliśmy przed sobą na początku działalności. Niskie ceny są za to efektem naszej doskonale przemyślanej polityki firmowej, która pozwala naszej firmie oszczędzać na kosztach, a więc równocześnie i gwarantować atrakcyjniejsze warunki cenowe Klientom. Zapraszamy do zaznajomienia się z usługami, na których na pewno się Państwo zdecydowanie nie zawiodą.

wypożyczalnia samochodów Augustów tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Augustów tanio

Aby nasza wypożyczalnia mogła określać się dziś jako najtańsza wypożyczalnia samochodów w Augustowie byliśmy zmuszeni w głównej mierze ściśle trzymać się założeń, jakie przed sobą postawiliśmy. Po pierwsze zależało naszej firmie na samym początku na oferowaniu dużego wyboru aut w przystępnej cenie oraz w idealnym stanie technicznym. Jednocześnie chcieliśmy ograniczyć formalności związane z wynajmowaniem, a i dawać własnym Klientom zrozumiałe umowy. Wszystkie owe założenie zdążyliśmy zrealizować i dziś jesteśmy w stanie pochwalić się bardzo profesjonalnymi usługami.

Cennik

Wynajem samochodów Augustów tanio

Cennik wynajmu samochodu w Augustowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Augustów Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Augustów Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Augustów Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Augustów Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Augustów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Augustów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Augustów Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Augustów Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Augustów Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Augustów Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Augustów Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikAugustów Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikAugustów Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Augustów Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Augustów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 576664363
E-mail: podlaskie@speedy-car.pl
Adres: Augustów